Muhabbet kuşum dengede duramıyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fikret41
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kuşun durumu kötü. Size son bir ilaç önericem onun dışında yapıcak birşeyim yok. Gerçi bu saatten sonra ilaçlarda ne kadar işe yarar bilemiyorum. Yarın nöbetçi eczaneden bactrim şurup alın. Tam dolu suluğa 7-8 damla damlatın. Yada eczaneden bir tanede damlalık alın, kuşun ağzına sabah bir damla akşam bir damla damlatın..
Hocam vitamine devam ediyimmi

Oyla 0
Kuşun durumu kötü. Size son bir ilaç önericem onun dışında yapıcak birşeyim yok. Gerçi bu saatten sonra ilaçlarda ne kadar işe yarar bilemiyorum. Yarın nöbetçi eczaneden bactrim şurup alın. Tam dolu suluğa 7-8 damla damlatın. Yada eczaneden bir tanede damlalık alın, kuşun ağzına sabah bir damla akşam bir damla damlatın..
Hocam bu ilacı hergünmü değiştirecek ve kaç gün kadar kullanıyım

Oyla 0
Hocam bu ilacı hergünmü değiştirecek ve kaç gün kadar kullanıyım

Evet ilaçlı suyu hergün tazeleyin. Sabah 9 da ilaçlı suyu verin, öğlen 3 te ilaçlı suyu tekrar tazeleyin, akşam 9 da da ilaçlı suyu alıp normal su verin akşamları bir iki saatte normal su içsin.. Sabah tekrar 9 da ilaçlı suya devam edin. Bu şekilde bir program uygulayabilirsiniz..

Kuş kendi içiyor dimi suyunu? Eğer suyu kendi içmiyorsa gün içinde belli aralıklar ile damlalıkla ilaçlı sudan çekip siz içirin..

Vitamini ilaçtan sonra kullanırsınız. Şuan ilacı kulalnın..

Tedaviye duruma göre 7-8 gün devam edicez..

Oyla 0
Evet ilaçlı suyu hergün tazeleyin. Sabah 9 da ilaçlı suyu verin, öğlen 3 te ilaçlı suyu tekrar tazeleyin, akşam 9 da da ilaçlı suyu alıp normal su verin akşamları bir iki saatte normal su içsin.. Sabah tekrar 9 da ilaçlı suya devam edin. Bu şekilde bir program uygulayabilirsiniz..

Kuş kendi içiyor dimi suyunu? Eğer suyu kendi içmiyorsa gün içinde belli aralıklar ile damlalıkla ilaçlı sudan çekip siz içirin..

Vitamini ilaçtan sonra kullanırsınız. Şuan ilacı kulalnın..

Tedaviye duruma göre 7-8 gün devam edicez..
Ümit hocam iyi akşamlar kullandığım ilaç bactrim kuruma hastalığı içinde etkilimidir

Oyla 0
Ümit hocam iyi akşamlar kullandığım ilaç bactrim kuruma hastalığı içinde etkilimidir

Kuruma hastalığı diye bir hastalık yok önce onu bilin. Kurumaya yani zayıflamaya sebep olan hastalıklar var. Kuşun hastalığı geçtiğinde kilo almaya başlıyacaktır merak etmeyin. Yani sorunuzun cevabı evet bu kuş için etkilidir..

Kuşun güncel durumu nasıl toparladımı biraz? Yemesi içmesi, enerjisi hareketleri nasıl? Güncel bir video eklermisiniz.. Ve dışkısının resimlerinide.. Bugün ilacın 3. günü olması lazım...

Oyla 0
Üzülerek söylüyorum malesef muhabbet kuşumu kaybettim hepinize bana vermiş olduğu destek ve tavsiyeler üzerine tekrardan teşekkür ederim ? hayırlı bayramlar

Oyla 0
Yeni bir muhabbet kuşu sahiplendim 35-45 günlük erkek diye aldım sizce erkekmi

Ekli dosyalar

• 20210724_183718.jpg
    20210724_183718.jpg
    802.4 KB · Görüntüleme: 6
Oyla 0