Muhabbet Kuşum neden böyle lütfen fikir verin

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Yeliz B.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Yeliz B.

iyikus.com Üyesi
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 5 aydır gözüm gibi baktığım 8 aylık muhabbet kuşum 3 gün önce bir anda halsizleşti sürekli kabarıp uyuyor. Normalde çok hareketliydi konuşmaya da başlamıştı. Şuan yem yiyor gibi gözüküyor ama sanırım yemiyor çok zayıfladı göğsüne dokunduğumda sivrildiğini çok net hissebiliyorum. Dışkısı önce ishal ve yeşil gibiydi dünden beri siyah. Çok araştırdım kuruluk hastalığı ya da barsak enfeksiyonu olabilir mi bilmiyorum. Vitamin olarak suyuna Avi_Dair koyuyorum ve sürekli sıcak tutuyorum. Yaşadığım yerde kuşlardan anlayan veteriner de yok. Lütfen yardım edin oğlum ölmesin ?

petmarketburada, akyolkardesler, grpet gibi sitelerden alınabilir. Entroback gibi bir ürün yeterli gelir.

Oyla 0
Merhabalar arkadaşlar ?️ bugün @nextwhiskey sayesinde net-cox ilaç elime ulaştı kendisine tekrardan çok teşekkür ederim ?? veterinerin verdiği sulphamezathine ilacı kullandım 2 gün önce bitti. Son dışkı ve durumumuz bu şekilde resimlerini ekliyorum. Şimdi net-cox ilacı kullanmalımıyım bakar mısınız rica etsem
Rica ederim ne yaptım sanki ,şifa olsun miniğe ?

Oyla 0