Muhabbet kuşum nefes alırken vik vik ses çıkarıyor ve kuyruk sallıyor

Burak4877

iyikus.com Üyesi
Kullandıgım ilaçlar ; vitaform , neocure (neoterramycin muadili) fakat hiç bir faydası olmadı ne yapabilirim ....kuyruk sallıyor ve nefes alırken vik vik ses çıkarıyor

Aldıgımda yumurtalı bir çiftti geldiklerinde yumurtayı kırdılar sonra bu hale geldi erkek. Birde benden çok korkuyorlar acaba bunun bir etkisi olabilirmi .agzınıda açıp kapatıyor çok belli nefes problemi var

Yazık ya para için kuluçkadaki kuşları satıyorlar:confused: Ne bekliyordunki güzel güzel kuluçkaya devam edip yavru çıkarıcaklarınımı? Hastalık konusunda da @neanderthalensis e katılıyorum...

Oyla 0

Oyla 0
hipradoxi s kullanın - herhangi bir antibiyotik kullanırken kafesteki grid ve kalsiyum kaynaklarını kaldırmalısınız.

Oyla 0
hipradoxi s kullanın - herhangi bir antibiyotik kullanırken kafesteki grid ve kalsiyum kaynaklarını kaldırmalısınız.
Onu tedarik edemeyebilirim etken maddesi aynı olan (doksisiklin ) içeren tetradox kullansam olurmu

Oyla 0
Dozunu ayarlayabilirsen olur. doksisiklin doz aşımına toleransı yüksek. Fakat o ilacı reçetesiz vermiyorlar. Gidin bir veterinerden temin edin hiprodoxi s ve ya muadili tüm veterinerlerde oluyor.
Hiprodoxi s türkiyeye girişi durmuş ender bulunan bir ilaç diyorlar bulabilirsem alıcam olmadı tettadox alıp denicem

Oyla 0
Teşekkürler pazartesi günü alıp tedaviye başlicam gelişmeleri yazarim . Birde ort fiyat nedir

kuş sizin takdir sizin ama yaklaşık 10 gündür antibiyotik kullanıyorsunuz. 5 gün kuşu dinlendirmeden yeni antibiyotik vermek kuşta kalıcı hasarlara neden olabilir. üstelik kullandığınız/kullanacağınız 3 antibiyotik de tetra grubu

Oyla 0
kuş sizin takdir sizin ama yaklaşık 10 gündür antibiyotik kullanıyorsunuz. 5 gün kuşu dinlendirmeden yeni antibiyotik vermek kuşta kalıcı hasarlara neden olabilir. üstelik kullandığınız/kullanacağınız 3 antibiyotik de tetra grubu
Dinlendiririm sıkıntı yok vitaform ve neocure etken maddeleri tetradox ile aynı değil diye biliyorum yanlışım varsa düzelt

Oyla 0
konunun uzmanı değilim ama ben de muhabbet kuşum için hiprodoxi kullandım ve hiçbir işe yaramadı. iyileşmesini sağlayan ilaç lavotil oldu. belki lavotili bulabilirsiniz

Oyla 0