Muhabbet kuşumun çıkardığı ses

eğer ilaç etki ediyorsa 4-5. günde belirgin kesilme/azalma oluyor. Benim 6 günde iyileşti. Eğer işe yaradığını düşünmüyorsanız kronikleşmiş daha ciddi bir problemi olabilir. Bazı durumlarda vikleme sesleri solunumla alakalı da olmayabilir.
Demin gördüğüm başlıkla anladım ki kursağı şiş kuşumun. Ve birkaç gün içinde şişti sanki, hızlı oldu. Göbekten yukarısı. Kursak enfeksiyonuna yönelik bir şeyler mi kullanmak gerek? Bugün 7. ve son günü ilacın, ilerleme yok...

Oyla 0
İlacın bir yan etkisi bile olabilir. Her şişme kursak enfeksiyonu göstermez ama olasılığı vardir. Kullanilabilir ama veterinere danışmak daha uygun olacaktır

Oyla 0
İlacın bir yan etkisi bile olabilir. Her şişme kursak enfeksiyonu göstermez ama olasılığı vardir. Kullanilabilir ama veterinere danışmak daha uygun olacaktır
Doksisiklinle başlamadı, geçen size sormuştum ya yağ bezesi var diye o işte kursak şişliğiymiş yeni farkettim. vilmectinden sonra oluşmuştu diye hatırlıyorum. Bu arada yaşadığım ilçede kuşlardan anlayan tek veteriner bile yok.

Peki şu aşamada ne ilaç kullanmamız gerekiyor? :oops:

Oyla 0
bir süre probiyotik ve vitamin takviyelerle bünyesini güçlendirmenizi önereyim. İlaca başlamayın

Oyla 0
Flukanazol etken maddeli bir ilaç iş görebilir ancak deneme olur.

Oyla 0