Muhabbet kuşumun dışkı rengi

Busra D.

iyikus.com Üyesi
1 yasinda erkek bir muhabbet kuşum var yaklaşık 10 gündür dışkıları açık renkte. Yemesi, icmesi, keyfi herseyi harika fakat dışkılar neden böyle bilemiyorum. Sakıncalı mi yoksa normal mi? Anlık dışkı resmini ve sonradan kurumus halini ekliyorum.

Eş secme konusundaki bilgilendirme icin tesekkur ederim hocam. Oglumun videosunu paylastim. Mustakbel gelinim hangi renklerde olmali cok merak ettim😊

@Umit. Hocamin da dediği gibi opalin yeşil spangle kuşunuz. Eğer tek renk yavru almak istiyorsanız beyaz yada sarı gibi yine bir spangle ile eşleyebilirsiniz güzel yavrular gelecektir. Ama çeşit artırmak isterseniz sarı yüz Mavi yada gri parçalılar da denenebilir. 🙂👍🏻

Eş secme konusundaki bilgilendirme icin tesekkur ederim hocam. Oglumun videosunu paylastim. Mustakbel gelinim hangi renklerde olmali cok merak ettim😊

Nasıl bebekler görmek istiyorsunuz? Buna göre yönelmek her zaman daha sağlıklı olur. Kuşunuz sıfır faktörlü açık yeşil opal spangle. Bu herhangi bir klasik kanatlı eşlemede 3 farklı bebek görmenizi sağlayacaktır. Klasik, opal ve spangle. Eşlemenizde kendisi gibi bebekler istiyorsanız spangle açık yeşil veya açık mavi dişiler tercih etmelisiniz.

Hepinize bildilendirme icin cok tesekkur ederim. Kusum 1 senedir benimle. Evde uretim yapan bir hanimefendiden almistim cinsini bilmiyordum simdi sizlerden ogrendim. Açıkçası farkli renklerde yavrusu olsun isterim. Sari yuz mavi bir dişiden yana tercihimi yapabilirim buyuk ihtimalle🥰

Hepinize bildilendirme icin cok tesekkur ederim. Kusum 1 senedir benimle. Evde uretim yapan bir hanimefendiden almistim cinsini bilmiyordum simdi sizlerden ogrendim. Açıkçası farkli renklerde yavrusu olsun isterim. Sari yuz mavi bir dişiden yana tercihimi yapabilirim buyuk ihtimalle🥰
Çok iyi olur.

Geri