Muhabbet kusumun gozune birsey oldu

Batukkkk

Yeni Üye
Merhaba fotoğrafta gözüktüğü gibi kusumun göz çevresindeki tüyler dökülmüş sararmış ve sürekli kaşınıyor bunu görünce kafesini temizledim ne yapmam gerek

Ekli dosyalar

• 20240219_235032.jpg
    20240219_235032.jpg
    160.7 KB · Görüntüleme: 10
Merhaba fotoğrafta gözüktüğü gibi kusumun göz çevresindeki tüyler dökülmüş sararmış ve sürekli kaşınıyor bunu görünce kafesini temizledim ne yapmam gerek
sorun nedir ne önerirsiniz?

Kuşta kuyruk oynaması, zor nefes alma, nefes alırken ses çıkarma var mı? Beyaz kağıt üstüne dışkı paylaşır mısınız?

Gözü sanki dünkü haline göre daha iyi gibi teramisin ve gentagut aldım bunları sürmeme gerek var mı
merhaba, gözü için 3 gün bu ürünleri kullanınız. İki gözüne de kullanmak gerekiyor. Tüy dönemi başlayacak gibi, bu nedenle kuyruk sorunu için şuan beklemek en iyisi. Solunum yolu sorunu oluşma ihtimalini de hesap ederek hareket etmek gerekirse doksisiklin etken maddeli bir ilaç bulunuz. Doksimis gibi

Merhaba eve geldim kuyruğu oynuyor sürekli videoda göründüğü gibi dışkısını da atıcam
unnamed kameradan korktuğu için sonra bağırıyor
Bana Üst solunum yolu enfeksiyonu, crd başlangıcı gibi geldi. Desteklemek çin Probiyotik verilebilir. Göze de teramyycin sürülebilir.

merhaba, gözü için 3 gün bu ürünleri kullanınız. İki gözüne de kullanmak gerekiyor. Tüy dönemi başlayacak gibi, bu nedenle kuyruk sorunu için şuan beklemek en iyisi. Solunum yolu sorunu oluşma ihtimalini de hesap ederek hareket etmek gerekirse doksisiklin etken maddeli bir ilaç bulunuz. Doksimis gibi
Merhaba teramisin ve gentagut bide doksimisi günde kaç kere uygulamalıyım, doksimisi de 3 gün mü kullanacağım

doksimis aslında uzun süre kullanım gerektiriyor. 7 gün civarı iyi olacaktır. Ağızdan 1 damla veya yarım suluğa 6 damla civarı ekleyiniz.
kremi ve damlayı 3 gün kullanın, sonuçlarını gözlemleyelim. Günde bir kez yeterli olacaktır. Tünek ve kafesi kaynar su ile dezenfekte ediniz.