Muhabbet Kuşları Muhabbet Kuşunuzun Yaşını Anlama

Kuş yaşlı gibi görünüyor. Göz irisi oluşmuş ve gaga deformeleri mevcut. Mantar için ürün kullanmanız gerekir

İki kuşta dişi. Huyları agresif yapılı değilse bir arada bakılabilir.

Kuş 3 aylık değil @NewBudgierLooker . Uçamamasının çok sebebi olabilir. Bence değiştirin.

Mavi olan dişi eminiz bana erkek dediler
Bak sana anlatiyim nasıl cinsiyet anlaşılıyor. Eğer Kuşun ceresindeki deliklerin etrafı beyaz ise dişidir.Mavi ise erkektir ve cerenin her yeri aynı renkse de erkektir yani her yeri aynı renk olacak erkek olması için.Bak ben acemiyim fazla güvenme

Dişi kuşlar birbirine kur yapabilirler. Erkek kuş olmuş olsaydı ay itibariyle daha lacivert bir maviye bürünmüş olmalıydı. Hormonal bir bozulma ya da bölgesel bir kirlenmeden dolayı beyaz görünmüyor olmalı. Bence dişi bu nedenle. @Farukk @Ümit T.

Dişi kuşlar birbirine kur yapabilirler. Erkek kuş olmuş olsaydı ay itibariyle daha lacivert bir maviye bürünmüş olmalıydı. Hormonal bir bozulma ya da bölgesel bir kirlenmeden dolayı beyaz görünmüyor olmalı. Bence dişi bu nedenle. @Farukk @Ümit T.
Vallaha sürekli rahatsız ediyorum ama kusura bakmayın kuş uçabiliyormuş ama sanki beyinciğin de bir problem var gibi tam dengede duramıyor.Ama erkek olduğundan eminim komşuma sordum kuşçu erkek dedi.

Vallaha sürekli rahatsız ediyorum ama kusura bakmayın kuş uçabiliyormuş ama sanki beyinciğin de bir problem var gibi tam dengede duramıyor.Ama erkek olduğundan eminim komşuma sordum kuşçu erkek dedi.
Hocam sizin kuşunuz erkek. Ben diğer kuşlar için dişi dedim. Fakat yaşlı bir kuş. Yaşlı olmasa bile an az 8 aylık bir erkek. (daha yaşlı bana kalırsa)

Hocam sizin kuşunuz erkek. Ben diğer kuşlar için dişi dedim. Fakat yaşlı bir kuş. Yaşlı olmasa bile an az 8 aylık bir erkek. (daha yaşlı bana kalırsa)
Adamsın sen reis eyvallah o diğer kuşu bu erkekle değistirdim. Hatta adı safirdi o konuya cevap yazmıstın çok sağol çok işime yaradı.Sayende kuş cinsiyet ayırmayı öğrendim

6298 kuşu bugün aldım ırk, yaş ve cinsiyet tahmini alabilir miyim? Bir de kuşumun kuyruğu çok kısa daha oluşmamış gibi normal mı?