Muhtemelen solunum sıkıntısı baytril k enjeksiyon %5

Kuşumu maalesef kaybettik
Yarıda kesmek mantıklı değil bana göre. Baytril ile devam edin. En başta baytril almadan sorsaydınız başka ilaç önerirdik ama şuan almışsınız yapacak birşey yok. Ki baytril de geniş spektrumlu bir ilaçtır.

İlginç olan ben hiçbir solunum yolu enfeksiyonunda boğazın o kadar şiştiğini görmedim. Evet şişebilir ama o kadar değil. Kuş mu kendini o kadar kabartmıştı videoda onu bilmiyorum. Troid büyümesi olmasa bile iyot takviyesinin kuşa zararı yoktur. Tüneğe çıkacak mecali var mı şuan? Tüneğe çıkmaya başladı mı yani ?
formda ki Herşey için herkese teşekkür ederim kuşum vefat etti maalesef tekrar sabah veterinere gittik ellerine aldılar kuşu ve sizin dediğiniz gibi bir durumun olmadığını söylediler özellikle sordum ki boynu şiş değildi ben de baktım veteriner de kendisini videoda şişirmiş aksine zayıflamış sebebi solunum sıkıntısı ve kakasında az miktarda bakteriye rastlandı.
Çok üzgünüm 8 aysındaydı bu zamana kadar ki ikinci en kötü hastalığıydı o da depremden bu yana olan solunum sıkıntısıydı..en yakın arkadaşımı kaybetmiş gibi hissediyorum
Maalesef depremden bu yana ara ara solunum sıkıntısı yaşıyorduk veteriner kalp masajı dahi yaptı oksijene dahi bağladık ama olmadı umarım ben de ona iyi arkadaşlık edebilmişimdir

Kuşumu maalesef kaybettik

formda ki Herşey için herkese teşekkür ederim kuşum vefat etti maalesef tekrar sabah veterinere gittik ellerine aldılar kuşu ve sizin dediğiniz gibi bir durumun olmadığını söylediler özellikle sordum ki boynu şiş değildi ben de baktım veteriner de kendisini videoda şişirmiş aksine zayıflamış sebebi solunum sıkıntısı ve kakasında az miktarda bakteriye rastlandı.
Çok üzgünüm 8 aysındaydı bu zamana kadar ki ikinci en kötü hastalığıydı o da depremden bu yana olan solunum sıkıntısıydı..en yakın arkadaşımı kaybetmiş gibi hissediyorum
Maalesef depremden bu yana ara ara solunum sıkıntısı yaşıyorduk veteriner kalp masajı dahi yaptı oksijene dahi bağladık ama olmadı umarım ben de ona iyi arkadaşlık edebilmişimdir

Başınız sağolsun 🥲 kurtulmasını çok istemiştim.
Sağ olun ben de çok istemiştim perişanım hiç geçmicek bir üzüntü sanki

Geri