Ne kadar dayanırlar ?

Merve B.

Veteran
Daha önce yolculuk tecrübemiz oldu.O konu da sıkıntım yok yapmam gerekenleri ve tedbirleri biliyorum.Ancak benim sormak istediğim farklı bir soru var. Törene gidicez bir kaç günde kalıcaz gittiğimiz yerde.O yüzden evde bırakmıcam.Biz yanlarındayken sorun yok.Ancak törenin ne kadar süreceği hakkında fikrimiz yok.Bu süreç içersinde arabada durmak zorundalar.Daha önce götürdüğümde üstlerine tşört geçirip çarşaf örterek bırakmıştım.4,5-5 saat kadar kaldılar arabada bir sorun çıkmadı şükür.Geldiğimizde gayet keyifleri yerindeydi.Şİmdi ne kadar duracağımızı bilmediğimiz için ki bu kadar uzun olacağını sanmıyorum ama diyelim ki sürdü:

Arabadan inmeden önce streç film ile saracağım kafeslerini ve üstlerine yine çarşaf örteceğim.Tabi ki nefes alacakları boşluğu bırakacağım.Bu şekilde ne kadar süre durabilirler acaba?Ne kadar zamandan sonra sorun teşkil eder?Şimdiden teşekkür ederim cevaplar için.

Ben kış aylarında pek taraftar değilim kuşun yolculuğa çıkmasına ve araçta bırakılmasına. Şuan ne desem boş çünkü şu kadar süre dayanır demem doğru olmaz. Yok mu emanet edebilecek birileri ve ya 4 günlük ihtiyaçlarını karşılayacak yiyecekler ve su bırakmanız yeterli olabilir

Oyla 0
Ben bırakmak istemiyorum ya. Birde bizimkilerin bakımı zor.:( En büyük etken de kardeşim özlemiş ve onlarda onu özledi. Görüşsünler istiyoruz.

Oyla 0
sağ salim gittik şükür.Aldığım önlemler ve arabanın çabuk sogumamasi sonucunda bir sorunla karşılaşmadık.Ki biz geldiğimiz de araba daha sıcacıktı.6 saate yakın beklediler.Ama sağlıklıyız şükür.Ve keyfimiz yerinde.Şuan dönüş yolundayız ve hiç susmuyoruz:)Benden rahatlar:)

Ekli dosyalar

• IMG_20180304_113521_357.jpg
    IMG_20180304_113521_357.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 9
Oyla 0
Yakında kazak örersin kuşlara diye korkuyorum :P
Sağlıkla atlattıklarına sevindim

Oyla 0