Papağanımın Yumurtasının rengi değişti

Ahmet Sinan D.

iyikus.com Üyesi
Benim genç sultan papağanı çiftim var ilk kez yumurta aldım 3 yumurta yaptılar ama sadece 1 tanesi çıktı 19. günde diğer iki yumurtanın rengi değişti birinin bugün 19. günü öbürünün 17. günü hiç ses seda yok ne yapmalıyım

Probyotik elektirolik ürünlerini online alışveriş sitesinde bulabilirsiniz
Trendyol dan aldım ben
Taze geldi
Katılıyorum.Çoğu şehirde petshoplar dan tedarik edilmiyor.Bende trendyol gibi yerlerden alıyorum.Petshop un önererek verdiği ürünlere de güvenmiyorum açıkcası.İyi de vardır kötüsü de fakat çoğu bilmeden veriyor.Burda önerilenleri internetden temin etmeniz sizin için daha faydalı.

Petshop ve eczanelerden alınabilir. Divitsol petshop, elektrolit ise eczanede de satılıyor. Ge-oral gibi
Dediklerinizi verdim dışkı rengi düzelir gibi oldu ama ishal çok fazla su içiyor ve de tek başına bir günde bir suluk bitiriyor ayrıca yetişkin kuşum bugün yumurtladı gece 1 gibi ve o saatten beri halsiz yemek yediğini görmedim sadece su içti oda.

Dediklerinizi verdim dışkı rengi düzelir gibi oldu ama ishal çok fazla su içiyor ve de tek başına bir günde bir suluk bitiriyor ayrıca yetişkin kuşum bugün yumurtladı gece 1 gibi ve o saatten beri halsiz yemek yediğini görmedim sadece su içti oda.

Yeni bir konu açıp kuşlarınızda gözlemlediğiniz sorunları ayrı ayrı detaylı bir şekilde yazın. Kuşların dışkılarının resimlerinide ekleyin. Ve kısa bir videolarını ekleyin.. Tekrar değerlendirelim bu konu çok dağılmış.. İç mantardan şüpheleniyorum ama yeni konu açarsanız daha iyi olur..