Petmarketburada kargoları

Az evvel yetkili kişiyle görüştüm bu konuda. 1'er kg. satış durumu ürün firması anlaşması gereği mümkün olmuyor. En az 5 kg. satış bulunuyor ve bunu da 1'er kg. olarak paketletme şansınız var.

1'er kg. satış durumunu ve sitemize uygulanacak indirim ya da özel ayrıcalıklar ile ilgili de talebimi iyikus.com bünyesi dahilin de bildirdim.

Kendileri yardımcı olmaya çalışan bir profildeydi. Umarım bu konuda olumlu gelişmeler yaşanır.

Yetkilimiz Doğanay bey ile iletişimin gerçekleşeceği konusunda fikir birliği sağlayarak görüşmeyi sonlandırdık.

Az evvel yetkili kişiyle görüştüm bu konuda. 1'er kg. satış durumu ürün firması anlaşması gereği mümkün olmuyor. En az 5 kg. satış bulunuyor ve bunu da 1'er kg. olarak paketletme şansınız var.

1'er kg. satış durumunu ve sitemize uygulanacak indirim ya da özel ayrıcalıklar ile ilgili de talebimi iyikus.com bünyesi dahilin de bildirdim.

Kendileri yardımcı olmaya çalışan bir profildeydi. Umarım bu konuda olumlu gelişmeler yaşanır.

Yetkilimiz Doğanay bey ile iletişimin gerçekleşeceği konusunda fikir birliği sağlayarak görüşmeyi sonlandırdık.
Ne iyi olur 1 kg almak mümkün olsa,Benelux denemek istiyorum ama pelet/tohum karışığa geçiyorum artık ne yapayım 5 kg yemi.

Yetkili mercilerle görüştüm. Maalesef öncelikle firma ile görüşmeleri gerekiyormuş 1 kg için. Kendi dinamiklerinde anlaşmaları varmış. Muhtemelen olmayacak gibi. Bölünmüş sıvı ürünlere de sıcak bakmıyorlar çünkü olumsuz (belki sahte ya da içine karma ürün, su) dönüşler olabileceğinden dem vuruyorlar, haklılarda. Daha çok üreticilere hitap eden ürün kitlesi olduğunu belirtti. Bu nedenle fiyat konusunu tahmin edebileceğiniz gibi. Yeni bir gelişme ya da düşünceniz olursa iletişime geçelim.