popoda şişlik

GülşahKandemir

Forum Sakini
kuşumun popo tarafı acayip şişti yumuşak zeytinyağı ıslak havlu herseyi denedim fayda etmedi. napıcam ben bilgisi olan varmı veterinerlerde kapalı

Polivit ilk gün bir damla direk ağızda sonrasında hafta bir gün 3-4damla suşuktan verilebilir.Güzel bir multivitamindir.Bemix de sayfada paylaşım yaptım.Bakabilirsiniz. :)
Kuşlarımın vitamin yönünden sorunu yok mama katkısıda yapıyorum. 3 gündüz şişede duran sarımsaklı suyum var onu mu kullansam doğal antibiyotk yerine

Oyla 0
Merhaba, kuşlarıma sera vitamin plus kullanıyorum. İyi midir bu marka?
Hayli hazırda varsa zaten polivit almayın , alkol şeker falandı derken paraben var içinde sıkıntılı bir madde.Bu kadar zararlı bir bileşen olmasına rağmen insanlar niye ısrarla polivit tavsiye ediyor çözebilmiş değilim :(

Oyla 0
Öncelikle kuş için uygun olan ürünleri almak daha iyi olur. Polivit bizler için hazırlanmış bir vitamindir. Acil durumlarda ve bütçe sıkıntılarında kullanmak için uygun olabilir bence. Sera ürünleri fiyat performans ürünlerindendir. Verilen fiyatı karşılayabilecek iyi sayılabilecek ürünlerdendir.
Eyunal bende polivit önermem genelde.

Oyla 0
Hayli hazırda varsa zaten polivit almayın , alkol şeker falandı derken paraben var içinde sıkıntılı bir madde.Bu kadar zararlı bir bileşen olmasına rağmen insanlar niye ısrarla polivit tavsiye ediyor çözebilmiş değilim :(
Evet var kullanıyorum. İnsan ilaçları ve vitaminleri hayvanlara kullanılmamalı bencede.

Oyla 0
Genelde yumurta atıyorsa kızgınlık 1 ya da 4 arası olabilir. 2 bazen 3 günde 1 gelebilir. Keyifsiz görünüyor ama bunun sebebi yumurtadan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Biraz zayıf görünüyor kuşunuz. Kondisyon eksikliğinde bu tip enerji düşüklüğü normal karşılanır. Bence eş alın yanına :)
Doğan bey yumurtlqyan kuşum diğer kuşumun azına yem vermeye çalışıyor eş almayı düşünüyorum fakat diğer yavru kuşum kıskanmaz mı?

Oyla 0
Arkadaşlar kuşumun karnında hafif bi kızarıklık olmuş tahriş gibi sanırım kuş bundan rahatsız oluyor. Bit olabilir mi kuşumda?

Oyla 0