Sevda papağanı hastalığı nedir acil bakar mısınız

minikmichael

Forum Sakini
İç parazit dedi biri ve ilerlerse kuruma hastalığından ölebileceğini söyledi sizce de öyle mi ve nasıl çözerim bunu

Ekli dosyalar

• received_3048883328548171.jpeg
    received_3048883328548171.jpeg
    24.4 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_20210213-125854_Video Player.jpg
    Screenshot_20210213-125854_Video Player.jpg
    732.1 KB · Görüntüleme: 21
Dediğim gibi kuluçka süresi ilac kullanımı çok önerilen bir durum değil. Ürün elinizde bulunsun mutlaka. Kuluçka bittiğinde tedavisi daha uygun olur gibi. Bu sürede gözünüzü sorunlu kuştan ayirmamak gerekiyor.
Yavrular yakinda çıkacağı için güçlü bir bağışıklığa sahip bir annenin beslemesi daha uygun olabir. Sürecin tamamlanmasini bekleyiniz. Hem ilk başlarda dediğim gibi kuluçka süresinde kuşlar yuva malzemesi için ya da kuluçka gerginliğinden tüy yolabilir
Kuşun tüyleri için ne yapabilirim dış parazit gibi bişey olabilir mi

Oyla 0
dış parazit durumu olsa bile enseye 1 damla damlatmak gerekiyor vilmectin türevi bir ürünü. Oda 4-5 ayda 1 kez tekrarlanıyor. Dış parazit kaynaklı olduğunu sanmıyorum durumun.

Oyla 0
dış parazit durumu olsa bile enseye 1 damla damlatmak gerekiyor vilmectin türevi bir ürünü. Oda 4-5 ayda 1 kez tekrarlanıyor. Dış parazit kaynaklı olduğunu sanmıyorum durumun.
Hocam bir sorum olacak şimdi benim kuşa bir dış parazit ürünü kullanmak istiyorum enseden ama ağır gelir diye korkuyorum.Belirti var mı dersen pek yok ama sanki olması gerekenden daha fazla kaşınıyor gibi.Vilmectin nasıl olur? Daha hafifi var mı yada sudan uygulanan?

Oyla 0
Hocam bir sorum olacak şimdi benim kuşa bir dış parazit ürünü kullanmak istiyorum enseden ama ağır gelir diye korkuyorum.Belirti var mı dersen pek yok ama sanki olması gerekenden daha fazla kaşınıyor gibi.Vilmectin nasıl olur? Daha hafifi var mı yada sudan uygulanan?
ağır gelmez merak etmeyin.en fazla 3 gün kaşınır.orasıda biraz kızarır.ama vilmectin sığır ilacı.onun yerine bitason kullanın derim

Oyla 0