Sevda papağanı hastalığı nedir acil bakar mısınız

minikmichael

Forum Sakini
İç parazit dedi biri ve ilerlerse kuruma hastalığından ölebileceğini söyledi sizce de öyle mi ve nasıl çözerim bunu

Ekli dosyalar

• received_3048883328548171.jpeg
    received_3048883328548171.jpeg
    24.4 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_20210213-125854_Video Player.jpg
    Screenshot_20210213-125854_Video Player.jpg
    732.1 KB · Görüntüleme: 21
hayır. Eğer alacaksanız bunu da alabilirsiniz ama şuan bu gerekli değil. İç parazit için tek seferde kullanılan sitraks yeterli olur bu evrede. Eczane de 6 tl olması lazım
Anladım çok teşekkür ederim sizin önerdiğinizi alacağım o zaman
Ne kadar vermem gerek kuşlara ve daha sonra vitamin probiyotik takviyesi nasıl olmalı onu da açıklayabilir misiniz

Oyla 0
ürün elinize ulaştığında detaylı konuşalım olur mu?
Ürün gelene kadar sağlık ve bakım ürünleri gibi kategorilerimizi inceleyebilirseniz, daha kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Oyla 0
Evet kanlı ishal olarak adlandırılsa da daha geniş bir durumu söz konusu. Sindirimi bozma durumu da var. İlla kanlı bir görüntü olmasına yol açmıyor

Oyla 0
Oyla 0
Oyla 0
Tüy sorununuz acil değilse ki öyle görünmüyor kuluçkayı bitirmesini bekleyin. Kaç gün kaldı bebeklerin çıkmasına bilmiyorum lakin yarın başlamış olsanız 4 gün peş peşe kullanacak zamana ihtiyacınız var en az.

Oyla 0
Tüy sorununuz acil değilse ki öyle görünmüyor kuluçkayı bitirmesini bekleyin. Kaç gün kaldı bebeklerin çıkmasına bilmiyorum lakin yarın başlamış olsanız 4 gün peş peşe kullanacak zamana ihtiyacınız var en az.
Yavruları beslerken sorun olmayacağı anlamına geliyo bu o zaman
Sipariş verdim internetten ama ne zaman elime ulaşır hiç bilmiyorum

Oyla 0
Yavruları beslerken sorun olmayacağı anlamına geliyo bu o zaman
Sipariş verdim internetten ama ne zaman elime ulaşır hiç bilmiyorum
Dediğim gibi kuluçka süresi ilac kullanımı çok önerilen bir durum değil. Ürün elinizde bulunsun mutlaka. Kuluçka bittiğinde tedavisi daha uygun olur gibi. Bu sürede gözünüzü sorunlu kuştan ayirmamak gerekiyor.
Yavrular yakinda çıkacağı için güçlü bir bağışıklığa sahip bir annenin beslemesi daha uygun olabir. Sürecin tamamlanmasini bekleyiniz. Hem ilk başlarda dediğim gibi kuluçka süresinde kuşlar yuva malzemesi için ya da kuluçka gerginliğinden tüy yolabilir

Oyla 0
Dediğim gibi kuluçka süresi ilac kullanımı çok önerilen bir durum değil. Ürün elinizde bulunsun mutlaka. Kuluçka bittiğinde tedavisi daha uygun olur gibi. Bu sürede gözünüzü sorunlu kuştan ayirmamak gerekiyor.
Yavrular yakinda çıkacağı için güçlü bir bağışıklığa sahip bir annenin beslemesi daha uygun olabir. Sürecin tamamlanmasini bekleyiniz. Hem ilk başlarda dediğim gibi kuluçka süresinde kuşlar yuva malzemesi için ya da kuluçka gerginliğinden tüy yolabilir
Aynı ay içinde 2 kez yumurtlama sürecine girdi ilk dönemden uzun süre sonra diğeri başladı belki bu da ona stres yapmış olabilir ama bu kadar tüy dökmesi başka bi hastalığa işaretmiş gibi düşündüm çünkü hiç tüylerini yolduğunu görmedim
Onun dışında dışkısı da pek iyi değil gibi geldi bana ama tabii siz daha iyi bilirsiniz
Sadece en iyisini yapmaya çalışıyorum bu site üzerinden önerilen multivitamin ,probiyotik vs de aldım onları kullanmam etkili olur umarım

Oyla 0
Aynı ay içinde 2 kez yumurtlama sürecine girdi ilk dönemden uzun süre sonra diğeri başladı belki bu da ona stres yapmış olabilir ama bu kadar tüy dökmesi başka bi hastalığa işaretmiş gibi düşündüm çünkü hiç tüylerini yolduğunu görmedim
Onun dışında dışkısı da pek iyi değil gibi geldi bana ama tabii siz daha iyi bilirsiniz
Sadece en iyisini yapmaya çalışıyorum bu site üzerinden önerilen multivitamin ,probiyotik vs de aldım onları kullanmam etkili olur umarım
Hangi ürünleri aldınız?

Oyla 0