Sultan Papağanları Sultan Papağanı Beslenme Programı

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Merhaba tabloyu uygulayabilirsiniz elbette ama prensip olarak önce hangi gıdaları tüketmekten hoşlanıyor onu gözlemlemeniz lazım. Bu sayede aciliyet gerektiren durumlarda öncelikle onları servis edip, yiyeceğe yönelmesini sağlayabilirsiniz. Rende ya da minik parçalara bölerek verebilirsiniz.

Burki27

iyikus.com Üyesi
Sultan Papağanı Beslenme Programı
Altta paylaştığım tabloda Sultan Papağanlarının sevdiği, ilgi gösterdiği yem, sebze ve meyvelere yer verdim. Bu program sultanlar için idealdir.
Ekli dosyayı görüntüle 420
Yawru bakanlarda nasil olmali birde bunun icin yarfim ederseniz ben asil mamayi gunde bir kezmi vermem gerek aksam uzerinden sabaha kadar bosmu kalsin oju cozemedim yardimci olirsaniz sevinirim

Burki27

iyikus.com Üyesi
Yawru bakanlarda nasil olmali birde bunun icin yarfim ederseniz ben asil mamayi gunde bir kezmi vermem gerek aksam uzerinden sabaha kadar bosmu kalsin oju cozemedim yardimci olirsaniz sevinirim
Benim asil sorum yawru balarken mama yapiyoruz ya yumurta mamasi tarzi hazir mamada kullaniyom sabahtan aksama kadar veriyorum bitiyo saat 5 6 gb ondan sonra mama koymama gerek varmi tesekkur ederim cvpladiginiz icin

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Yavru bakarken günde 1 ya da 2 günde bir kez verilmelidir. Sabah mama verilmesi daha uygun olur ve 4-5 saatin ardından mama kafesten alınmalıdır. Günün diğer saatlerinde yemle beslenebilirler.

Burki27

iyikus.com Üyesi
Yavrularim 20 24 gunluk oldular babalari yoluyo yavrulari ne yapmam lazim reis taktik verirsen bilgi veririsen Allah razi olsun

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Aslında çok az tüketim yapıyorlar. Bu nedenle ufak bir dilim, ufak bir parça yeterli olur. Dal darı 1 adet tüm verilebilir.

bsraayilmz

iyikus.com Üyesi
Ek olarak kuru ari polenini sultan papagani için önerir misiniz benim kuşum 4 aylık

Tayfur

Yeni Üye
Altta paylaştığım tabloda Sultan Papağanlarının sevdiği, ilgi gösterdiği yem, sebze ve meyvelere yer verdim. Bu program sultanl
Altta paylaştığım tabloda Sultan Papağanlarının sevdiği, ilgi gösterdiği yem, sebze ve meyvelere yer verdim. Bu program sultanlar için idealdir.
Ekli dosyayı görüntüle 420
Takviye olarak vs probiotik multivitamin beslenmesi programıniz varmı onu nasıl yapiyorsunu aylık haftalık