Sultan papağanımı Yıkadıktan sonra Hasta oldu..

Hayrullah Ö

iyikus.com Üyesi
Merhaba sultan papağanı aldım 2 hafta önce daha bize hiç alışmadı ama ötüyordu gündüzleri keyifli gibiydi dün ılık suyla biraz yıkadım bugün gündüz de çok iyiydi bu akşam üstü bir köşeye çekilip kendini kabartıp saatlerdir orada duruyor dışkısı biraz ishal gibi ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olur musunuz

Merhaba sultan papağanı aldım 2 hafta önce daha bize hiç alışmadı ama ötüyordu gündüzleri keyifli gibiydi dün ılık suyla biraz yıkadım bugün gündüz de çok iyiydi bu akşam üstü bir köşeye çekilip kendini kabartıp saatlerdir orada duruyor dışkısı biraz ishal gibi ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olur musunuz
Arada çok güçsüz ötüyor

Merhaba aramıza hoşgeldiniz öncelikle
Taze dışkı resimini görebilir miyiz
Temiz peçete üzerinde olacak şekilde
Ilık suyla dediğiniz su damacana suyu mu ?
Kuşun genel durumu kötü gözüküyor kısa bir video paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırız

Kuşun genel durumu kötü gözüküyor kısa bir video paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırız
Hayır damacana suyu değil videoyu kabul etmiyor

Hayır damacana suyu değil videoyu kabul etmiyor

Ekli dosyalar

• 7CBE8E2A-EC8A-4C3B-ADF8-3046AFBCBFF1.jpeg
    7CBE8E2A-EC8A-4C3B-ADF8-3046AFBCBFF1.jpeg
    1.6 MB · Görüntüleme: 10
Öncelikle probyotik temin ediniz
(Entrobac ) banyo sonrası dışkı değişimi olabiliyor yıkamanın dozunu fazla kaçırmış olabilirsiniz
Öncelikle kuşunuzu sıcak ortamda olmasını sağlayınız dışkı resimini bekliyorum

(Entrobac ) banyo sonrası dışkı değişimi olabiliyor yıkamanın dozunu fazla kaçırmış olabilirsiniz
Öncelikle kuşunuzu sıcak ortamda olmasını sağlayınız
Şuanda ev sıcaklığı normal düzeyde sıcak olması için kafesin üzerini örtsem fayda eder mi probyotik şuan acil mi gerekli yoksa yarın sabah almam bir sorun teşkil eder mi sizce inanın kuşlar hakkında hiçbir bilgim yok kusuruma bakmayın

Öncelikle kuşunuzu sıcak ortamda olmasını sağlayınız dışkı resimini bekliyorum

Ekli dosyalar

• 45D0A6AB-BFBA-465E-A383-7097A02FC217.jpeg
    45D0A6AB-BFBA-465E-A383-7097A02FC217.jpeg
    998.2 KB · Görüntüleme: 10
Şuanda ev sıcaklığı normal düzeyde sıcak olması için kafesin üzerini örtsem fayda eder mi probyotik şuan acil mi gerekli yoksa yarın sabah almam bir sorun teşkil eder mi sizce inanın kuşlar hakkında hiçbir bilgim yok kusuruma bakmayın
Estağfurullah istediğinizi sorabilirsiniz
Dışkı banyodan sonra mi bu hâle geldi
Entrobac yarın alabilirsiniz