versela laga skt sı geçik yem

Konuyla alakalı olduğundan sormak istedim, bado yem kullanan oldu mu hiç? Marketlerde satılıyor genelde, geçen siparişler gelene kadar idarelik alayım dedim ama benim hoşuma gitti, yoklukta kullanılır bayat değil.

Ekli dosyalar

• 6EE7C6F4-54B6-44BB-8C58-7F10804A4B1D.jpeg
    6EE7C6F4-54B6-44BB-8C58-7F10804A4B1D.jpeg
    32.4 KB · Görüntüleme: 13
  • 1A39A9E0-89D7-4A11-8A92-A0D316837BB5.jpeg
    1A39A9E0-89D7-4A11-8A92-A0D316837BB5.jpeg
    138.1 KB · Görüntüleme: 12
  • BE4E08AD-AD9B-4A21-B48B-8B13FC7D2BA3.jpeg
    BE4E08AD-AD9B-4A21-B48B-8B13FC7D2BA3.jpeg
    283.3 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
Konuyla alakalı olduğundan sormak istedim, bado yem kullanan oldu mu hiç? Marketlerde satılıyor genelde, geçen siparişler gelene kadar idarelik alayım dedim ama benim hoşuma gitti, yoklukta kullanılır bayat değil.
Aspurun miktarı az ama kısa süreliğine sorun olmaz yemi bende beğendim tozsuz gibi duruyor

bu yem paketini hazırlayanlar hayatında hiç kuş beslememiş belli :D
%100 yenilebiliyorsa paketi de yemeleri gerekiyor :p
Ayrıca omega, kalsiyum ibareleri pek gerçekçi görünmüyor. İçerik ise biraz bayat görünümü veriyor ama versele laga klasik karışımına yakın gibi. Forumda bir kişi daha sormuştu ama kullanmadığım için bir yorum bırakmamıştım. Karışım standardı ise düşük hocam tahmin edebileceğiniz gibi ama bir süre idare eder bence :) Hatta yaz ayları için daha verimli bir karışım olabilir
@Nur ı. hocam krem darıdan kastı kahverengi ile beyaz darı arasında kalan tondaki darılar için kullandıkları.

İçine aspur koymayıp böyle egzantrik tohumlar eklemeleri garip olmuş 😄
aslında çok sık denk geliyorum ama özellikle yerli paketlerde sarı ve ak darı isimlerine daha sık rastlıyoruz. Bazen ayırt etmesi zor krem darıları çünkü beyazlar beklenilen tonda olmayabiliyor ve karıştırılıyor.

Hocam aslında yem çok tazeydi, yüksek ihtimalle çekim ışığından soluk çıkmış tonlar. Tazeliği hoşuma gitti, market yemleri içinde en iyilerden biri diyebilirim. Yoklukta gideri var. Denk gelen arkadaşlar olursa fikir olsun 🌸