Yavru gelişimi ve bakımı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Btublt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Btublt

iyikus.com Üyesi
İyi günler sağdaki yavru 8 günlük diğeri 6 günlük sol altlarında bi yavru daha var çok görülmüyor. O da 3 günlük. Sizce durumları nasıl anne baba maşallah sürekli ilgililer besliyolar. Neler vermeliyim takviye olarak? Elektrolit probiyotik vs kullanılmalı mı? Sağ yavrudaki siyahlıklar kara benek vs değil dimi

08102CA0-D92D-4AAF-9038-3AAFC51A927A.jpeg

Biraz zorlanmış yumurtlarken. Yumurta maması tüketiyorsa hazırlayınız ve içerisine bir miktar zeytin yağı ekleyiniz. Kanatlı oil türevi bir üründe olur (çay kaşığının yarısı)

Diğer yavrular kafesten ayrılmaya yakın 7 tane yumurtladı
Maşallah ☺️
Bütün yumurtaları aldıysanız ve süreci sonlandırmak istiyorsanız
İyi haşlanmış yumurta, apsur çiğ susam zeytin yağı ve bir çimdik tarçın ile güzel bir mama hazırlayın
Kendini toparlaylmasi için gerwit ve entrobac verebilirsiniz

Maşallah ☺️
Bütün yumurtaları aldıysanız ve süreci sonlandırmak istiyorsanız
İyi haşlanmış yumurta, apsur çiğ susam zeytin yağı ve bir çimdik tarçın ile güzel bir mama hazırlayın
Kendini toparlaylmasi için gerwit ve entrobac verebilirsiniz
Tamamdır teşekkür ederim :)

Biraz zorlanmış yumurtlarken. Yumurta maması tüketiyorsa hazırlayınız ve içerisine bir miktar zeytin yağı ekleyiniz. Kanatlı oil türevi bir üründe olur (çay kaşığının yarısı)
Yumurta maması yulaf takvitesi yaptım şükür iyi şuan ama kuyruğu hala yumurta varmış gibi aiağıda çözemedim

Merhabalar benim bir çift sultan papağanım var ikinci kez yavru sahibi oldular şu anda 3 yavru var Allah'a şükür hepsinin sağlığı iyi ama bir tanesi kendini kaldırmıyor gibi ayağa kalkamıyor çok 12 günlük filan onunda fotoğrafını paylaşacağım ama şu anda dişi kuşum çok zayıfladı dışarıdan bakıldığında çok gözükmüyor ama aşırı zayıfladı sol gözünün etrafındaki tüyler de döküldü biraz bir şey olacak diye korkuyorum ne yapmalıyım günde bir suluk ve bir yemlik bitiriyorlar (mama da veriyorum) ama çok zayıfladılar dediğim gibi ne yapmalıyım ?

Merhabalar benim bir çift sultan papağanım var ikinci kez yavru sahibi oldular şu anda 3 yavru var Allah'a şükür hepsinin sağlığı iyi ama bir tanesi kendini kaldırmıyor gibi ayağa kalkamıyor çok 12 günlük filan onunda fotoğrafını paylaşacağım ama şu anda dişi kuşum çok zayıfladı dışarıdan bakıldığında çok gözükmüyor ama aşırı zayıfladı sol gözünün etrafındaki tüyler de döküldü biraz bir şey olacak diye korkuyorum ne yapmalıyım günde bir suluk ve bir yemlik bitiriyorlar (mama da veriyorum) ama çok zayıfladılar dediğim gibi ne yapmalıyım ?
Yeni konu açarsanız daha iyi olur