Yeniden yumurta mı geliyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan melisatk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
IMG_20230427_135952 (1).jpgIMG_20230427_140005.jpghocam tırnağı bu hale gelmiş nasıl oldu bilmiyorum görmedim sabah kavga eder gibi sesleri geliyordu yeni farkettim napabilirim 🥺

Diside kamburlasma başlamış gibi muhtemelen Yumurta var
Erkeğin tırnağı bıraz üstten kırılmış Allah'tan kabuk tutmaya doğru gidiyor
Akşam ışıkları kapatmadan önce yara merhemi sürebilirsin

Diside kamburlasma başlamış gibi muhtemelen Yumurta var
Erkeğin tırnağı bıraz üstten kırılmış Allah'tan kabuk tutmaya doğru gidiyor
Akşam ışıkları kapatmadan önce yara merhemi sürebilirsin
Hangi merhemden alsam hocam hangisi daha iyi gelir sizce evdekilerin tarihleri geçti onları aticam ona göre eczaneden alım

Streamable Video Streamable Video sizce garip mi duruyolar bugün yumurta maması yaptım kereviz falan koydum bir tane bile kalmamış hepsini yemişler sabah iyilerdi ama şuan sanki bir sorun varmış gibiler yağmur yumurta var diye böyle diyelim bulut niye bu şekilde birde yağmur sürekli o çubuğun üstünde duruyor 🥺🤔

Son düzenleme:
Yumurta yaklaşmış :)
Yeterli uyku almıyorlar gibi. Kaçta uyutuyorsunuz?
Hocam akşama kadar odalarına girilmiyor akşamda 7 8 gibi panjurlarini kapatıyorum odanın ışık olmasın diye sabaha kadar kapalı duruyor aslında birşeyden mi rahatsızlar acaba uyumamaları için bir sebep yok 😂 evde seste yok 1 haftadır 🤔

Son düzenleme:
4 kulukca bir hayli yorucu olmuştur özellikle dişi için
Ben takip ediyordum ama gözden kaçmış sanırım bu 3 kulukca sanıyordum ben
Takviyeleri nasıl veriyorsun
Mamayı haftada kaç defa yeşillik tüketiyorlar mi ?

Evet hocam çok yoruldu yuvalık çıkınca dinlenir diye düşündüm aslinda ama yine yumurta geldi takviyeleri bir gün multivitamin 2. 3. Gün saf su 4. Gün probiyotik 5. 6. 7. Gün su 8. Gün BT amin Forte şeklinde haftaya birkez bazen iki haftada bir oluyor çok yogunsam ya mama yada yeşillik veriyorum hocam düzenli olarak

Hocam bugün ilk yumurta geldi ama erkek çok bağırıyor neden olabilir

Hocam bugün ilk yumurta geldi ama erkek çok bağırıyor neden olabilir
Hadi hayırlısı olsun ♥️☺️
Bence sıkıntı yok
Benim erkek te Deli deli hareketler sergiliyor bazen 😂 dişiden fazlaca dişi sanıyor kendini bağırma huyunu bizim kuşta âdet hâline getirdi bazen kavga mı var diye gidip bakıyorum ama kendi kendine bağırıyor özellikle kulukca zamanında

Hadi hayırlısı olsun ♥️☺️
Bence sıkıntı yok
Benim erkek te Deli deli hareketler sergiliyor bazen 😂 dişiden fazlaca dişi sanıyor kendini bağırma huyunu bizim kuşta âdet hâline getirdi bazen kavga mı var diye gidip bakıyorum ama kendi kendine bağırıyor özellikle kulukca zamanında
Evet hocam bende aynı şeyi yaşadım kavga var sandım kendi kendine bağırıyor bu sefer kuluckada evde kimse yok neredeyse gözüm gibi bakicam bu seferde dolu olursa 😀