Yuvalık?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Savas S.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Savas S.

Forum Sakini
999F2627-4456-48E0-8543-1F95F173BB17.jpegBoyutu uygunmu, acil sipariş vermem gerekiyorda

Son düzenleme:
Çözüm
merhaba, bu tip konular için acil ibaresi kullanmayınız. Hem diğer konularda da acil, hemen yardım edin gibi tabirler kullanılamaz.
Yuvalık ölçüleriyle alakalı bir kaç konumuz mevcut. Mutlaka inceleyiniz.
Jumbo ya da sultan yuvalığı ölçürleri bu şekilde genelde. Kullanabilirsiniz bence.
Geçen haftalarda düşünmedim değil, "acaba jumbo/sultan yuvalık alsam kuşlarım daha rahat etmez mi" diye. Ancak satıcı, diğer müşterilerin sorularına bu şekilde yanıt vermiş.. Sen ne düşünürsün Murat Abi, muhabbet kuşları için büyük yuvalık alma hakkında ?Screenshot_2021-04-27-23-59-32-313_trendyol.com~2.jpgScreenshot_2021-04-27-23-59-15-686_trendyol.com~2.jpg

Oyla 0
Şuanda kızgınlık döneminde 2side zamanı olduğu için biraz acelesi var
Anladım, başka çareniz yok gibi o hâlde. Fakat yükseklik ve derinlik olarak biraz dar gelecektir kuşlara :confused: Maddi durumun iyiyse, mecburen şuan bu yuvalığı almanı, daha sonra büyük yuvalık mağazaya geldiğinde ise onu satın almanı öneririm. Tabi bütçen yoksa ilk kuluçkayı bununla geçirirler, büyüyen yavrulardan gelen gelir ile istersen yeni yuvalık alabilirsin.

Oyla 0
Anladım, başka çareniz yok gibi o hâlde. Fakat yükseklik ve derinlik olarak biraz dar gelecektir kuşlara :confused: Maddi durumun iyiyse, mecburen şuan bu yuvalığı almanı, daha sonra büyük yuvalık mağazaya geldiğinde ise onu satın almanı öneririm. Tabi bütçen yoksa ilk kuluçkayı bununla geçirirler, büyüyen yavrulardan gelen gelir ile istersen yeni yuvalık alabilirsin.
Büyük birtane buldum kare şeklinde geniş birde annem hem yavrularının olmasını istiyor, hem satmamak istiyor, hemde çok kuş olmamasını istiyor hahaha.

Oyla 0
merhaba, bu tip konular için acil ibaresi kullanmayınız. Hem diğer konularda da acil, hemen yardım edin gibi tabirler kullanılamaz.
Yuvalık ölçüleriyle alakalı bir kaç konumuz mevcut. Mutlaka inceleyiniz.

Oyla 0
Çözüm