iyikus.com'a Hoş geldiniz!

Burada olmana sevindik!

Forum sitemize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle iletişime geçebilir, paylaşımlarda bulunup, destek alabilirsiniz.

Kayıt Ol

pomeranian boo fiyatları

yaşı

 1. 4375CBAD-CD4A-4FAA-B148-6BFD99D067A3.jpeg

  4375CBAD-CD4A-4FAA-B148-6BFD99D067A3.jpeg

  Kuşumun yaşını ve cinsiyetini bilmiyorum yardımcı olurmusunuz
 2. Senabet

  Muhabbet Kuşumun Yaşı Ve Cinsiyeti Nedir?

  Merhaba bugün kuş aldık yavru olduğunu söyledi bebek olduğu da aslında bariz belli uçamıyor daha ayaklarını zor toparlıyor fakat ben emin olmak istiyorum bebek olduğuna cinsiyetine erkek dedi bunun için de emin olmak istiyorum daha sonra bakımı konusunda bilgi almak istiyorum.Baktığım ilk kuş...
 3. O

  çiftleşmeme cinsiyet ve yaştan mı kaynaklı?

  Merhaba, 2.5 senedir erkek muhabbet kuşum var (resimde mavi olan) evin içinde sürekli yansıyan aynalı köşeler bulup kusuyor ve çiftleşme isteği gösteriyor diye bir de dişi muhabbet kuşu aldım korkarak. Korkumun sebebi ya anlaşamazlarsa ve birbirlerini yaralarlarsa diye düşündüm. 1 hafta...
 4. C

  Yaş ve cinsiyeti nedir acaba

 5. E

  Irk yaş cinsiyet

  Merhaba Kuşumun cinsiyetini ve ırkını öğrenmek istiyorum ilgili arkadaslar yardimci olursa sevinirim
 6. I

  yaşı, sağlık

  merhaba. erkek muhabbet kuşumu yaklaşık 3 ay öne almıştım eşini ise daha yeni aldım. erkek dişi kuşa ötüyor yaklaşıyor ama dişi biraz ürkek genelde kaçıyor. çiftleşme dönemleri ne zaman olur. sağlık durumları nasıl? tahmini yaşları nedir?
 7. I

  yaşı ve bakımı

  merhaba. yeni muhabbet kuşu aldım. kuş tahminen kaç aylık. ayrıca gagası biraz yara galiba. gagasının iyileşmesi ve kuşun toparlaması için neler yapabilirim.
Üst Alt