yavru muhabbet kuşu

 1. T

  Ayakları için ne yapabiliriz?

  Bu yavru doğalı bir ayı biraz geçti. Ayakları bu şekilde. Ayakta duramıyor. Pençeleriyle tutabiliyor ama bacaklarını kontrol edemiyor. Tüyleri de böyle, çok yavaş çıkıyor.
 2. Muratsani

  Muhabbet Kuşları Muhabbet Kuşu Ne Zaman Yumurtlar!

  Muhabbet Kuşu Ne Zaman Yumurtlar? Bakımını üstlendiğiniz Muhabbet Kuşunuzun yavru yapmasını istemiş ya da düşünmüşsünüzdür çoğu zaman. Peki, Muhabbet Kuşları çiftleştikten ne kadar süre sonra yumurtlar? -Eğer döllenme başarılı ise, 8-12 gün arasında yumurta yapabilmektedirler. Ortalama 2...
 3. Muratsani

  Bebekler Büyüyor

  Cremio dişimin ikinci süreci:) 1 tanesi annesi gibi cremio olacak, kırmızı gözlü bal çanağı, arkası dönük olan:) Şükür şimdilik bi sıkıntımız yok, inşallahta olmaz. Bi maşallahınızı esirgemezsiniz umarım:)
 4. M

  gri ingiliz muhabbet ile albino çek yavrusu

  öncelikle kolay gelsin herkese selamlar :) erkek gri İngiliz muhabbet kuşum var dişi kuşum ise albino çek bunların yavrusu var şimdi 4 tane :) daha 7 günlükler rengini ve boyutunu çok merak ediyorum yardımcı olur musunuz ? :)
 5. Doğanay Y.

  Yavru Muhabbet Kuşu Almak

  Yeni Yavru Muhabbet Kuşu Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler ! Yeni bir muhabbet kuşu almak günümüz şartlarında oldukça zorlaştı. Pet Shop'da satış yapan elemanlar seçtiğiniz kuşlara göre size satış politikası uyguluyorlar yada kötü durumda olan kuşları sizlere satıyorlar. ( Hepsi için söylemek...
Üst