3. Kuluçka

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Hocam kafes düştü damarlı olan yumurta kaldı 🥺 oda hafif çatlak 🥺🥺

melisatk

Forum Sakini

melisatk

Forum Sakini
Yaptım yinede yuvalikta şuan napıyor bilmiyorum erkek surekli yivaliga bakıp duruyor yumurta çok soğuktu birde yukarıdan düştü o yüzden nolur bilmiyorum bekliyorum

melisatk

Forum Sakini
Ne desem bilemedim İnan çok üzüldüm heyecanın yarıda kaldı 😔 nedir senin bu misafirlerden çektiğin
Şuan durum nedir kaç yumurta vardı ve kaç tane kaldı
Yumurta yapması hâlâ devam ediyor mu?
Hocam kafes kedi yüzünden düştü kapıyı açık bırakmışlar ,🥺 4 yumurta vardı hocam sadece 4 tane yaptı bu sefer 1 tane damarlı olan kaldı çok küçük bir delik gibi bişey vardı bende mumla Doğanay hocanın dediğini yaptım diğer 3 tanesi gitmiş bir kaç dakika girdi sonra çıktı girmiyor şuan yuvaliga girsede hemen çıkıyor 🥺 yumurtayı yerden aldığımda soğuktu

İpek.s 

Yönetici
Moderatör
Anladım 😔
Artık olan olmuş üzme kendini
Süreç yeniden başlar o önemli değil üreme yerinin gözden geçilmesi ve senin kuşları dinlendirmek isteyip istememen ile durum şekillenecek

melisatk

Forum Sakini
Anladım 😔
Artık olan olmuş üzme kendini
Süreç yeniden başlar o önemli değil üreme yerinin gözden geçilmesi ve senin kuşları dinlendirmek isteyip istememen ile durum şekillenecek
Hocam o yumurtayı napim peki kalsın mi atım mi 🥺 dinlendiricem kuşları hocam çok korktular dişi içinde uzun bir süreçti

İpek.s 

Yönetici
Moderatör
Hocam o yumurtayı napim peki kalsın mi atım mi 🥺 dinlendiricem kuşları hocam çok korktular dişi içinde uzun bir süreçti
Bence o Yumurtadan artık hayır gelmez 😔
Kedi sizin mi
Kuşları rahatsız edilmeyecek bir yere koy yuvaligi al hazırda dursun en az bir ay dişiyi dinlesin sonrası Allah Kerim

melisatk

Forum Sakini
Bence o Yumurtadan artık hayır gelmez 😔
Kedi sizin mi
Kuşları rahatsız edilmeyecek bir yere koy yuvaligi al hazırda dursun en az bir ay dişiyi dinlesin sonrası Allah Kerim
Bizim kedi hocam ozamn yumurtayı atım 🥺 kuşlar ayrı odada onu iraya sokmuyodum kapıyı açık görünce hayvan girmiş direkt onunda suçu yok aslında ama yapicak bişey yok artık yağmur toparlasin kendine gelsin de dusunmuyorum yavru almayı zaten artık yuvaligi bu yumurta için sipariş vermiştim 😔

İpek.s 

Yönetici
Moderatör
Bizim kedi hocam ozamn yumurtayı atım 🥺 kuşlar ayrı odada onu iraya sokmuyodum kapıyı açık görünce hayvan girmiş direkt onunda suçu yok aslında ama yapicak bişey yok artık yağmur toparlasin kendine gelsin de dusunmuyorum yavru almayı zaten artık yuvaligi bu yumurta için sipariş vermiştim 😔
Olsun siparişi iptal etme acele karar verme
Moralin şuan bozuk ve üzgünsün seni anlıyorum ama önemli olan bence şuan için kuşlara zarar gelmemiş olması

melisatk

Forum Sakini