Benelux Budgies Üretici Yemi

Oyla 0
Sen ne düşünüyorsun?
Hergün yemi üflerken inceliyorum neredeyse. Seçilmiş tohum görmedim. Yoğun şekilde yiyor. Şansımdanmıdır bilmiyorum ama 2 kuşum var ne versem yiyorlar. Kiminin kuşu yabani tohumlara bakmaz bizimkiler sömürüyor. Kiminin kuşu sebze yemez bizimkilere az önce brokoli astım en son sapını kemiriyolardı. Kiminin kuşu mama yemez ( bizim sultan bir türlü alışmadı :D ) mubiş kafasını bir gömüyor gözlerinin üstü bile mamadaki sebzelerin renginden oluyor :D nazar değmesin. Özellikle senin tavsiyenle aldım beneluxu ve gayet memnunum.

Oyla 0
Ben almak istiyorum ama pelet karışık yemeye başladı,kaç kg alsam sizce.Tabi saklama sorunumda var.Bozulmadan kaç kg ı ne kadar tutabilirim süre olarak.

Tek kuş için bir yıllık 4 yada 5 kilo yeterli olur. Ve kavanozlara koyup buzdolabına dizerseniz hiç bir şey olmaz. Taze kalır yani...

Oyla 0
Buz dolabı değil, serin ışık görmeyen yerde saklayarak. Zaten yeni sezon yemler hepsi ve en az 6-7 ay bir terslik olmazsa bozulması söz konusu olmaz.
yemi bir tülbent ya da örtü üzerine serip neminin uçması beklenir. Ardından sunulabilir

Oyla 0