Birlikten kuvvet doğar. Kızımı kurtaralım

Duygumaviş

Forum Sakini
Sizden rica ediyorum lütfen ama lütfen amphotericin b veya etken maddesi olan ilaç lazım.
Hiç bir yerde bulamıyorum
Belki farklı şehirdeyiz diye soruyorum sizlere de çevresinde ki eczanelere sorabilecek olan bana yardım edecek olan varsa ücrete tabi şekilde lütfen yardım edin
Kızımın ölmesini istemiyorum lütfen

@Recai genelde geceleri forumu ziyaret etmektedir. Görünce ulaşacaktır size merak etmeyin. Benim elimde malesef yok ne yazık ki. Çok geçmiş olsun:(

Oyla 0
@Recai genelde geceleri forumu ziyaret etmektedir. Görünce ulaşacaktır size merak etmeyin. Çok geçmiş olsun:(
Çok geçmiş olsun,kardeşim hemşire.Hastahane eczanesine ilaç getiren depoya sormasını söyledim.Şu an yurtdışı ilaçlar sıkıntılı,hastalara bile getiremiyoruz dedi ama gene de sorsun bakalım.

Oyla 0
Allah razı olsun
Evet megabakteri cıktı ama kızımı tamamen sağlığına kavuşturacak kadar ilaç bulamıyorum
Sabahtan beri atamadığım yer kalmadı
İstanbul vet elinde var
Fakat kendileri teşhis okumadıkları için vermiyor. Çocuğum iyice küçüldü öylece duruyor çok kötü oluyorum

Oyla 0
Sabahtan beri her yeri arıyorum.
Depolara soruyorlar bir Allah’ın kulu da evet var demedi
Hastalık var
Tedavisi var
Ama ilaç ortada yok
Veteriner yollasa aslında,tamam teşhisi o koymadı belki ama herkesin de oraya gitme imkanı yok.Bizim ülkede böyle şeylere ulaşmak neden bu kadar zor ya,sinir oluyorum.

Oyla 0