Birlikten kuvvet doğar. Kızımı kurtaralım

Duygumaviş

Forum Sakini
Sizden rica ediyorum lütfen ama lütfen amphotericin b veya etken maddesi olan ilaç lazım.
Hiç bir yerde bulamıyorum
Belki farklı şehirdeyiz diye soruyorum sizlere de çevresinde ki eczanelere sorabilecek olan bana yardım edecek olan varsa ücrete tabi şekilde lütfen yardım edin
Kızımın ölmesini istemiyorum lütfen

Size de çok ama çok teşekkür ediyorum gerçekten çok yardım ettiniz çok uğraştınız kızım için.
enjektör var elimde suyuna mı damlatacağım 12 saat arayla sabah akşam bir defa yoksa direk ağızdan mı damlatayım
Röhnfried Avidress Plus bunu da alıyorum
Organik sirkede alıyorum ikisini karıştırıp içirecekmiyim

Oyla 0
Çok geçmiş olsun duygu hanım ins tez zamanda sağlığına kavuşur minigimiz Allah acil şifalar versin
Üstatlar daha iyi bilir hakkiniza girmek istemem yanlış yönlendirip ama avidress çok gerekli değil bence onun yerine kekik çayı vb yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. Masrafınız çok gereksiz herşeyi toplamaya gerek yok.

Oyla 0
Üstatlar daha iyi bilir hakkiniza girmek istemem yanlış yönlendirip ama avidress çok gerekli değil bence onun yerine kekik çayı vb yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. Masrafınız çok gereksiz herşeyi toplamaya gerek yok.
Valla maddi ve manevi beni aşırı yıpratan bir süreç oldu ama evlat işte tek iyi olsun tek iyileşsin başka bir şey istemem

Oyla 0
Duygu hanım mesajlara hızlıca göz gezdirdim ilacı bulmuşsunuz. Ama megabakter olduğu kesinmi test yaptırdınız mı?

Oyla 0
Duygu hanım mesajlara hızlıca göz gezdirdim ilacı bulmuşsunuz. Ama megabakter olduğu kesinmi test yaptırdınız mı?
İzmire laboratuvar gönderdim 2 gün boyunca yaptığı dışkıları dün gönderdim bugün ellerindeydi ve bana megabakteri gördüğünü söyledi
Bakteriyoloji testi de perşembe çıkacak dedi
Ama siz yine de megabakteri için hemen tedavi başlayın dedi

Oyla 0
Şimdi ki dışkısı ve hali

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 8
  • image.jpg
    image.jpg
    799.5 KB · Görüntüleme: 8
  • image.jpg
    image.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 8
  • image.jpg
    image.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 8
Oyla 0
Evet @Eyunal bey acıklamış yukarıda dikkatli bakınca gördüm.
Gerekliyse alacak mecbur
Benelux yem aldım onlarda gelir yarına yemlerinide değiştireceğim
İyi olacaklar inşallah
Önemli olan ilaç bulundu ya gerisi hallolur,kendi kuşum gibi üzüldüm inanın.İyileştiği haberlerini de alıcaz inşallah, inanıyorum ben.

Oyla 0
İnşallah perşembe günü çıkacak daha kötü çıkma olasılığı da var mı yani ‍♀️ mesela cıkmıs olsa ne çıkar ki o bakteriyoloji testinde
Yok daha kötü değilde belki daha basit bakteriyel hastalıklarda testte çıkıyor ya,onu kastettim.Yoktur ama sanmıyorum içinizi ferah tutun

Oyla 0
Sonunda hastalığını ve tedavisini bulmuşlar inşallah iyi haberlerinide alcaz sürekli durumunu güncelleyin çok çok geçmiş olsun..

Oyla 0