Birlikten kuvvet doğar. Kızımı kurtaralım

Duygumaviş

Forum Sakini
Sizden rica ediyorum lütfen ama lütfen amphotericin b veya etken maddesi olan ilaç lazım.
Hiç bir yerde bulamıyorum
Belki farklı şehirdeyiz diye soruyorum sizlere de çevresinde ki eczanelere sorabilecek olan bana yardım edecek olan varsa ücrete tabi şekilde lütfen yardım edin
Kızımın ölmesini istemiyorum lütfen

Umarım tez zamanda toparlar. Recai sana da teşekkürler ürün için.
*İlk konu açtığınızda belirtmiştim. Biraz zaman kaybettiniz ama geç değil hala. Diğer kuşa da uygulamanızı öneririm

Oyla 0
Tamamdır
Kızıma kaç gün vereceğim 1 ay mı sabah akşam ?

cleasing tea nasıl vereyim
Normalde çeyrek tablete 3ml suyu akşama kadar içiriyordum yine aynı şekilde mi olucak
Cleasing teayi öyle verebilirsiniz. Şuan hasta kusunuza da vermeye devam edin. Enfekte kuşa 30 gün sabah akşam verin, diğerine cokta vermeniz taraftarı değilim ama ona da yaklaşık bi 15 20 gün verin ama bence vermeyin. Sirkeli su yeterli olur bence.

Oyla 0
Tamam o zaman şöyle yapıyorum

flugozon sabah akşam 1 er damla
Cleasing Tea yine bir Çeyrek tablet 3 ml
Suyuna gün aşırı sirke organik.

diğerine

10 günde bir damla flugozon
Suyuna elma sirkesi

doğru dimi.

Oyla 0
Ambizome adlı ilacı bulmuş kardeşim,fungizone koca depoda 1 tane kalmış o da Skt 12/2020.Bu ilaçların bulunması ne zormuş ya.

Oyla 0
Ambizome adlı ilacı bulmuş kardeşim,fungizone koca depoda 1 tane kalmış o da Skt 12/2020.Bu ilaçların bulunması ne zormuş ya.
Ben üç şehirden sordurdum hiç birinde bulamadım.
Koskoca ülkede kanatlı hayvanlara ait veteriner hekim bulmak bu kadar güçken
İlaçlarını bulamamız normal değil mi ‍♀️

Oyla 0
Ben üç şehirden sordurdum hiç birinde bulamadım.
Koskoca ülkede kanatlı hayvanlara ait veteriner hekim bulmak bu kadar güçken
İlaçlarını bulamamız normal değil mi ‍♀️
Gerçekten bu durum çok can sıkıcı,kuşlar hayvandan sayılmıyor sanki.Bu kadar önemli bir ilaç nasıl bulunamaz aklım almıyor.Olanda 2000 lira istiyor,şaka gibi.

Oyla 0
çok geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur. abim eczacı, çalıştığı depoların hiçbirinde maalesef yok.

Oyla 0