Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
merhaba çok tatlı bir dişi. Sarı yüz gri spangle mutasyonu. Oldukça hazır eşleşmeye.

Miriko42

Yeni Üye
Kuşum ayağına bişey olmuş ayağının üzerine basamıyor hiç hareket yok napabilirim yardim edermisiniz buralarda veteriner falan da yok götürebileceğim

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Kuşum ayağına bişey olmuş ayağının üzerine basamıyor hiç hareket yok napabilirim yardim edermisiniz buralarda veteriner falan da yok götürebileceğim
Merhaba, morarma şişme durumu varsa veteriner şart maalesef. Eğer bu durumlar gözlemlenmiyorsa bir süre uçurmayın. Ayağını hafifçe vazelinleyip ovabilirsiniz.

ihtiyar sampiyon

iyikus.com Üyesi
Benim kusumunda da kanadına gece bişey olmuş ucamiyor canı yanar diye elimize de alamıyoruz ne tavsiye edersiniz. Titrio kanadı. Eğer bı krem falan tavsiye ederseniz sürmeye çalışırız

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Kanatlar için bir ürün kullanmak sakıncalı olabiliyor. Kaşıma huyları ve tüy sıyırma durumları olduğu için. Eğer ciddi bir durumsa tutukluk, kanamalar, düşüklük durumu gibi veterinere danışmanızı öneririm. Kısa süreli bu tarz sakatlıkları da olabiliyor. Böyle durumlarda çok uçurmamak gerekiyor iyileşene kadar

ihtiyar sampiyon

iyikus.com Üyesi
Teşekkür ederim kafesinde duruyor şimdilik devam edersen en kısa zamanda göstermeye calisicaz. İnsaAllah düzelir de gerek kalma :/ yalnız kantoron yağı döktük az bı şişlik varmış insaAllah sıkıntı olmaz.:(

Selimguney

Yeni Üye
Merhaba iki kuş atacam ve tür cinsiyet ve yaşlarını bana söylerseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler. elimdeki 2. Kuşum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
İlk görselde ki kuşunuz dişi ve yoğun tüy değişimine girmiş. Büyük olasılık 1,1,5 yaş arası ilk kuş. Diğer elinizdeki kuş ise yavru sayılır. sanki 4-5 aylık gibi geldi bana. Erkek gibi görünüyor.

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Maşallah bıcır çok tatlı. Dişi gibi görünüyor ama sadece cere kısmını, flashsız olarak çekerseniz emin olayım. Biraz bulanık olduğundan emin olamadım.