Dişi kuş

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Savas S.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Çözüm
Kuş sarı yüzlü spangledir. Rainbow değil. Dışkısı bir kaç gün içinde oturacaktır. Ortam florasına uyum süreci boyunca az yem yeme, kötü dışkı beklenebilir. Genç bir dişi
Bunlar iyi. biri vitamin biri probiyotik. Bunlar uzun zaman seni gütür
Son kullanma tarihine dikkat et bu ürünlerde
Probiyotik biraz paha olmadı evde yap

Oyla 0
Bunlar iyi. biri vitamin biri probiyotik. Bunlar uzun zaman seni gütür
Son kullanma tarihine dikkat et bu ürünlerde
Probiyotik biraz paha olmadı evde yap

Kizistiriciyemler nerede satılıyor :D

Moderatörün son düzenlenenleri:
Oyla 0
Yumurta cidden azdırıyormu :d
Yumurtaya dediklerimi koyarsanız evet
Azdırıyor değilde kızışıyor denir

Ama şimdi koymayın kızıştırıcı kavga olur sonra 1 ay geçsin ondan sonra yuvalıkla kızıştırıcı koyarız

Şimdilik sade verin programdaki gibi (2 haftada birde verebilir siniz) meyvete sebzeye alıştırmaya çalışın

Oyla 0
kuşlara sanırım daha yeni aşinasınız, çiftinizin hemen yavrulamasından emin misiniz? yavrular dünyaya geldiğinde birçok sorun çıkabilir ve onları sizin beslemeniz apayrı bir ilgi gösterip önemli bir vakit ayırmanız gerekir. naçizane olayı her yönden tartıp öyle hareket etmenizi öneririm. iyi günler :)

Oyla 0
kuşlara sanırım daha yeni aşinasınız,
hayir 8 yildir muhabbet kuslarina ilgim var ve 8 yildir besliyorum daha ilk kez bir es aldim ve 3 sene önceki kusuma es almistim ve kurumadan ölmüstü.
çiftinizin hemen yavrulamasından emin misiniz?
hayir zaten daha tanisma asamasindalar
yavrular dünyaya geldiğinde birçok sorun çıkabilir
biliyorum
onları sizin beslemeniz apayrı bir ilgi gösterip önemli bir vakit ayırmanız gerekir.
vaktim var ve elimden geleni yaparim
sizede iyi günler :)

Oyla 0
Yumurtaya dediklerimi koyarsanız evet
Azdırıyor değilde kızışıyor denir

Ama şimdi koymayın kızıştırıcı kavga olur sonra 1 ay geçsin ondan sonra yuvalıkla kızıştırıcı koyarız

Şimdilik sade verin programdaki gibi (2 haftada birde verebilir siniz) meyvete sebzeye alıştırmaya çalışın
yok simdi koymam zaten daha tanisma asamasindalar disi zaten kuluckaya yatabilecek durumda degil...

Oyla 0
@Benzersiz çiko ile çikiyi az önce kafese koydum ve çiko saldırma hareketi ve gagalama değilde o ağızından yem verme hareketimidir nedir o hareketi yaptı ses çıkararak şimdi çiki salıncağa çıktı normalde çiko hep salıncakta uyurdu. Zamanla yer paylaşmaya alışırm mı?

Oyla 0