Favori Renginiz Nedir?

Muhabbet Kuşlarında Favori Renginiz Nedir

• Yeşil

Oy: 4 14.3%
  • Mavi

Oy: 7 25.0%
  • Gri

Oy: 4 14.3%
  • Albino

Oy: 2 7.1%
  • Lutino

• Parçalı

Oy: 1 3.6%
  • Cremio

Oy: 6 21.4%
  • Spangle

• Kullanılan toplam oy
    28

Kaan Omurtak

Yasaklanmış Kişilik
Allah iyiliğini versin Kaan ya :D. Demi Doğanay abiden hiç beklemezdim gazete kağıdı demek. Sahiplik bitmiş :D(!).
Valla ben de adam sanırdım onu. Yok öyle kuşları varmış da yok böyle bakıyormuş da... Gazeteyle bakım yapan adamdan ne hayır gelir? :LOL: Bir de forum açmış millete akıl veriyor. Önce o gazeteyi kaldırsın sonra konuşsun.

Kaan Omurtak

Yasaklanmış Kişilik
Ben kafes tabanı için bir şey kullanmıyorum. Her gün kafesin altlığını temizliyor annem, kafes tabanında ızgara falan da yok. Bugüne kadar bir sorunla karşılaşmadım.

Bay kuş

iyikus.com Üyesi
Tabi karşılaşmassın ama gazete kağıdı pislendiği zaman tak çıkar yaparsin. Yani temizliği bitirmekte daha avantajli ondan ama ben izgara kullaniyorum

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Taban malzemesi biraz daha kuşunuzun karakterine göre tercih edilmeli. Örneğin mısır granülü bana uymaz çünkü kuş oyun sanıp atlıyor ve su + yemliğe taşıyor. Izgara altına da erişebiliyor sıpa.
Gazete kağıdını bazı kuşlar yiyor, bazıları hiç ellemez. Bendeki kuşlarda ellemiyorlar genelde.

Kaan Omurtak

Yasaklanmış Kişilik
Taban malzemesi biraz daha kuşunuzun karakterine göre tercih edilmeli. Örneğin mısır granülü bana uymaz çünkü kuş oyun sanıp atlıyor ve su + yemliğe taşıyor. Izgara altına da erişebiliyor sıpa.
Gazete kağıdını bazı kuşlar yiyor, bazıları hiç ellemez. Bendeki kuşlarda ellemiyorlar genelde.
Kafes tabanına kemirgen talaşı dökülebilir mi?

Limoşum

Forum Sakini
Ben kağıt havlu kullanıyorum ızgaranın altında ama kenarlardan tutup çekip parçalıyor yaramaz bi sıkıntı olmaz umarım

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi