FORPUS PAPAĞANI kuluçka 2. Deneme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan İpek.s
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yuvanın içine gizli kamera koy bence öyle takip et :D
Valla hocam imkanım olsa hiç düşünmeden yapardım 😀
Küçük bir kamera bulsam tmmdir
Kafadaki ciddi durmuyor değil mi eğer devam etmezse geçer gibi deri altında kan var sadece
Bunun içinden psikopat çıktı cidden gelecek sezonda yumurtaları başka eşlerin altına surucem içimi sisirdi bununla olacak gibi değil 🤦🏼‍♀️

Valla hocam imkanım olsa hiç düşünmeden yapardım 😀
Küçük bir kamera bulsam tmmdir
Kafadaki ciddi durmuyor değil mi eğer devam etmezse geçer gibi deri altında kan var sadece
Bunun içinden psikopat çıktı cidden gelecek sezonda yumurtaları başka eşlerin altına surucem içimi sisirdi bununla olacak gibi değil 🤦🏼‍♀️

Ben ciddi bir sorun görmedim. Doğanay baksın bakalım ne diyecek..

Bana göre ciddi bir sorun. Maalesef ilk gün böyle darbe alan bebekler tutunamıyor. Umarım yanılırız ve devam ettirmez :(
Kuluçkada çok hassas kuş belli ki

Bana göre ciddi bir sorun. Maalesef ilk gün böyle darbe alan bebekler tutunamıyor. Umarım yanılırız ve devam ettirmez :(
Kuluçkada çok hassas kuş belli ki
Yaa demeyin hocam 😥 inşallah tüm temennim o yönde Yok kuluçka ona göre değil belli ki🤦🏼‍♀️
Artık kontrol de etmicem yaşarsa yaşar yaşamaz ise beklenilen bir durumdu derim 😔
Bu bakışlar da hiç birşey yapmamış gibi durmuyor mu🥴

Son düzenleme:
Maşallah hocam 😍 albino diye mi geçiyor forpuslarda da
Evet hocam albino gelecekti muhtemelen amaçların ikisida mavi seriden olduğu için ama
maalesef yavruyu kaybettim 2. Kezdir kırmızı göz yavru ölüyor 🥲
Sağlık olsun diyelim çok teşekkür ederim sağolun 🙏

Evet hocam albino gelecekti muhtemelen amaçların ikisida mavi seriden olduğu için ama
maalesef yavruyu kaybettim 2. Kezdir kırmızı göz yavru ölüyor 🥲
Sağlık olsun diyelim çok teşekkür ederim sağolun 🙏
Üzüldüm hocam ya albinolarda öyle bir durum vardı sultanlarda da inşallah bundan sonrakiler sağlıklı olur ☺️

Aslında güvendiğin bir çift ile aynı ana denk getirebilirsen belki albino bebekler kaydırılabilir veya yumurta değişimi yapılabilir.

Geri