iyikus.com'a Hoş geldiniz!

Burada olmana sevindik!

Forum sitemize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle iletişime geçebilir, paylaşımlarda bulunup, destek alabilirsiniz.

Kayıt Ol

pomeranian boo fiyatları

Hangi Satıcıdan yem almalıyım?

taha.aktaas

Forum Sakini

Burdan alabilirsin kargosu ücretsiz.Toplamda 32 tl ye geliyor.Petmarket burada dan da alabilirsin.Orada ürün 25 tl 15 tl de kargo var 40 liraya denk geliyor.

KanaryalıVeMutlu

Forum Sakini

Burdan alabilirsin kargosu ücretsiz.Toplamda 32 tl ye geliyor.Petmarket burada dan da alabilirsin.Orada ürün 25 tl 15 tl de kargo var 40 liraya denk geliyor.

satıcı farkediyormu ? hepsi güvenilirmi ?

taha.aktaas

Forum Sakini
Hocam açık yemi çok tercih etmeyin deniyor.

Versele Laga Prestige Kanarya Yemi 1 Kg Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Kargo dahil 30 TL ve *sanırım* kapalı pakette bi bakın derim :)
Evet normalinde 'Açık Yem' tercih edilmiyor.Ama buradaki bölünmüş ibaresi orijinal kutusundan gönderiliyor demek.Petmarketburada üstelik vakumluyor.Ben daha önceden pet marketten bir sürü alışveriş yaptım yem-vitamin vs. hiç sıkıntı yaşamadım ama dedim ya ilk attığım link daha ucuza geliyor.

KanaryalıVeMutlu

Forum Sakini
Evet normalinde 'Açık Yem' tercih edilmiyor.Ama buradaki bölünmüş ibaresi orijinal kutusundan gönderiliyor demek.Petmarketburada üstelik vakumluyor.Ben daha önceden pet marketten bir sürü alışveriş yaptım yem-vitamin vs. hiç sıkıntı yaşamadım ama dedim ya ilk attığım link daha ucuza geliyor.
bölünmüş ne demek

Akifcik

iyikus.com Üyesi
Bölünmüşün ne demek olduğunu biliyorum teşekkürler:) Vakumluyor falan yazmışsınız valla orasını ben bilemem. Ancak doğrusunu söylemek gerekirse, 5-10 TL için kuşlarımın sağlığını göz ardı etmem :)

Akifcik

iyikus.com Üyesi
bölünmüş ne demek
"İsmi geçen bir markanın" orijinal paketinden tartılarak kendi eliyle yeniden bir pakete veya poşete koyması demek. Örneğin 5 kg olan bir yemi 100 TL ye aldım ve 1 kg olarak poşetini 25 TL ye sattım. Oradaki 5 TL benim kârım oluyor, umarım anlatabilmişimdir :D

Üst Alt