Hastalıklara Kullanılan İlaçların Etken Maddeleri!!

Benim bildiğim avian veteriner bir tek Burak Uçar ve Ali Toygar başka var mı?

Trajikomik. Hayır o değil, Vitaform'da C vitamini bulunmaz...

Neresinden tutulursa tutulsun, elde kalacak bir paylaşım.

Bu tür paylaşımları şikayet edebilirsiniz. Yaptığı şey alelen yasak olan birşey zaten.

Trajikomik. Hayır o değil, Vitaform'da C vitamini bulunmaz...

Neresinden tutulursa tutulsun, elde kalacak bir paylaşım.

Bu tür paylaşımları şikayet edebilirsiniz. Yaptığı şey alelen yasak olan birşey zaten.
İsmini vermek istemeyeceğim bir Facebook grubu bu ve buna benzer gönderiler ile dolu maalesef..

Arkadaşlar, rica etsem bu tür paylaşımlar yapan platfoemu ne olursa olsun, bana özel mesaj olarak bildirir misiniz, teşekkürler.

Tahanın paylaşmış olduğu sayfa da yazan bilgiler, bir Facebook grubuna ait.. O grup ile bu instagram sayfasının Bi alakası yok diye biliyorum. Bahsettiğim Facebook grubunun İnstagram sayfası farklı.

bu vitaform neymiş ya cidden demek ki ne tecrübeli hekimler ne ben kiymetini anlamamışız (ki ben kendimde kullanıyorum)

başka sitelere saldırıp sabote eden, kurtlar vadisi jargonuyla konuşan, insanları tehdit eden bir sitede rastladım az önce;

1 haftadır köşesinde uykulu duran, tünekte durmakta zorlanan, kuyruğu titreyen, dışkısı sulu ve yeşil iz bırakan kuşa vitaform önerdiler

bu vitaform neymiş ya cidden demek ki ne tecrübeli hekimler ne ben kiymetini anlamamışız (ki ben kendimde kullanıyorum)

başka sitelere saldırıp sabote eden, kurtlar vadisi jargonuyla konuşan, insanları tehdit eden bir sitede rastladım az önce;

1 haftadır köşesinde uykulu duran, tünekte durmakta zorlanan, kuyruğu titreyen, dışkısı sulu ve yeşil iz bırakan kuşa vitaform önerdiler
Gerçekten saçma sapan bilgilerle insanlara akıl vermeyi düşünen kitleler var bunları en yakın zamanda kaldırmamız lazım ama buda neredeyse imkansız:(