iyikus.com KASIM Ayı Yarışma Duyurusu

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi

iyikus.com KASIM Ayı Yarışma Duyurusu

Ekim ayı yarışmasını tamamladık ve kazanan @Melike Gül arkadaşımız olmuştu. Gireceğimiz yeni ayın yarışması ise biraz daha keyifli olacak gibi görünüyor.

Kasım ayı yarışma konsepti: Kuşunuzun bir ya da bir çok görüntüsünden oluşturacağınız kolaj çalışmalarıyla hem sanatsal hem de eğlenceli görseller oluşturmanızı istiyorum. Çalışma sayısı size kalmış. İçlerinden en iyi mizaha sahip, görsel kalitesi iyi, keyifli çalışmalar yapmanızı bekliyoruz. İçerikte kullanılacak olan kuşlar size ait olması gerekiyor!!!!! Örnek çalışmalar:
yg3.jpg

Kazananın Ödülü

*Bu ay ödülü Farukk kardeşim üstlendi ve kendi özel karışımından göndermek istiyor.

Yarışmaya nasıl katılabilirsiniz?
  1. Öncelikle katılmayı düşündüğünüzü bu konu altına yorum olarak belirtmelisiniz.
  2. Hatırlarsınız yakın zamanda Konu Denemeleri adında bir kategori açtım. Konu Denemeleri
    Bu kategoriye girip konunuzu hazırlamalısınız ve orada yayınlamalısınız.
  3. Yarışma değerlendirmesinin sağlıklı olabilmesi adına başlangıç için konu başlığı şu formatta seçilmelidir:
    Kullanıcı Adınız/ Yarışmanın ayı + "Doğanay Y. / Kasım Ayı Yarışma Konum" şeklinde olmalıdır.
  4. Konu Hazırlama süreci 2 haftadır. Yani 14.11.2020 tarihine kadar konu gönderimi yapılabilir.
  5. Bu 14 günlük konu hazırlama sürecinin, herhangi bir zaman diliminde paylaşımınızı yapabilirsiniz. Kullanacağınız kuş görseli sizin kuşunuza ait olmalıdır.
  6. 15.11.2020 tarihimde, benim tarafımdan açılacak şu başlıklı konuda "Kasım Yarışması oylaması" oylama ve değerlendirmeler yapılacaktır.
  7. Oylama süresi 25 Kasım'a kadar devam edecektir. Oylamaya şaibe karışmaması adına, kullanılan tüm oyları gördüğüm için sayım sonrası açık bir şekilde paylaşılacaktır. Yeni üye olup, herhangi bir yorum ya da konu paylaşımına sahip olmayan üyelerin oyları silinecektir.
  8. Oylamalar süzgeçten geçirildikten sonra kazanan duyurulacaktır ve aynı gün bir aksilik olmazsa, kazanan üyeyle iletişim kurabilirsem eğer hediyesi gönderilecektir.

Ekli dosyalar

• yg1.jpg
    yg1.jpg
    138.6 KB · Görüntüleme: 29
  • yg2.jpg
    yg2.jpg
    249.3 KB · Görüntüleme: 30
  • yg4.jpg
    yg4.jpg
    31.3 KB · Görüntüleme: 28
  • yg5.jpg
    yg5.jpg
    19.9 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:

Melike Gül 

Yönetici
Moderatör
Çok güzel bir yarışma olacağa benziyor :D Ama benim için tam yazılı haftasına denk geliyor bu yarışma :( zaten sınavlarım çarşamba başlıcak 13 kasım gibi bitecek bir sorun olmazsa ki bu tarihte tam yarışmanın bitiş tarihi o yüzden belki katılamayabilirim ama fırsatım olursa belki bende katılırım şimdiden tüm yarışma adaylarına başarılar diliyorum :)

Kaan Omurtak

Yasaklanmış Kişilik
Pek yeri sayılmaz ama İzmir'de deprem oldu eminim hissetmişsindir Bornova'da bina yıkılmıştı iyi misin?
Bornova, Bayraklı onlarca bina yıkıldı. Bizim ev de çatırdadı, merdivenden aşağı inerken yuvarlanıyordum. Allah korusun valla herkesi. Sokakta yer sallanıyordu düşün artık. Yunanistan’a tsunami uyarısı yapmışlar. O derece. Bize bir şey olmadı da ölenler olacaktır elbet. Allah rahmet eylesin.

Hazal 

Yönetici
Moderatör
Bornova, Bayraklı onlarca bina yıkıldı. Bizim ev de çatırdadı, merdivenden aşağı inerken yuvarlanıyordum. Allah korusun valla herkesi. Sokakta yer sallanıyordu düşün artık. Yunanistan’a tsunami uyarısı yapmışlar. O derece. Bize bir şey olmadı da ölenler olacaktır elbet. Allah rahmet eylesin.
Çok geçmiş olsun,Bursa bile böyle sallandıysa orayı düşünemiyorum.En az kayıpla atlatırız umarım.

GüzelKuş

Veteran
Amin. Bir sürü bina yıkıldı bir çok yerde de sular yükseldi siz de dikkat edin. Allah korusun birinizin başına bir şey gelir.

Umit. 

Yönetici
Moderatör
Çok güzel bir yarışma olacağa benziyor :D Ama benim için tam yazılı haftasına denk geliyor bu yarışma :( zaten sınavlarım çarşamba başlıcak 13 kasım gibi bitecek bir sorun olmazsa ki bu tarihte tam yarışmanın bitiş tarihi o yüzden belki katılamayabilirim ama fırsatım olursa belki bende katılırım şimdiden tüm yarışma adaylarına başarılar diliyorum :)

Katıl katıl. Ben kazandım bidaha oy vermezler falan diye düşünüyorsan düşünme ben kimin konusunu beğenirsem oyumu ona veririm :)

GüzelKuş

Veteran
Asılda güzel bir yarışma ilgilendiğim bir konu ama arada kaldım eğer hazırlama şansım olursa Manisa'da katılırım :). Birde caps türünde yapabilir miyiz?

Melike Gül 

Yönetici
Moderatör
Katıl katıl. Ben kazandım bidaha oy vermezler falan diye düşünüyorsan düşünme ben kimin konusunu beğenirsem oyumu ona veririm :)
Aslında varya Ümit abi bana oy vermezler zaten ilk yarışmayı kazanmıştım diye düşünmedim değil ama sen bunu söyleyince gaza geldim, şu sınavlara çalışmadığım zamanlarda belki bende bir konu hazırlarım kazanmak konusunda hiç ümidim yok ama olsun :)