Kafesleri görelim :)

O kafesten bende almak istedim daha dün ama biraz pahalı geldi ne bileyim :) kocaman jako kafesini sultanıma 575e aldım 2 ay önce ona okadar verilirmi diye düşündüm :)
Aslında ben de M01 vardı 400 küsüre almıştım şimdi bulsam da 800 lere çıkmış şaka gibi :( Kuzenim Hegen M01 bulamayınca benim ki sadece yatmaya giriyor diye ona verdim,biz kaldık ortada :) kurdan dolayı biz de uçmuş fiyatı gerçekten.Şekil ve kullanış olarak memnundum o yüzden tekrar Hegen almak istedim.Bir de çok sağlam kafes.Yıllarca deforme olmaz bence.Aslında dediğim gibi sadece yatmaya giriyor,pirinç kaplama da sağlıklı değil denince içime sinmedi şimdiki kafes.

Aslında ben de M01 vardı 400 küsüre almıştım şimdi bulsam da 800 lere çıkmış şaka gibi :( Kuzenim Hegen M01 bulamayınca benim ki sadece yatmaya giriyor diye ona verdim,biz kaldık ortada :) kurdan dolayı biz de uçmuş fiyatı gerçekten.Şekil ve kullanış olarak memnundum o yüzden tekrar Hegen almak istedim.Bir de çok sağlam kafes.Yıllarca deforme olmaz bence.Aslında dediğim gibi sadece yatmaya giriyor,pirinç kaplama da sağlıklı değil denince içime sinmedi şimdiki kafes.
Pirinc kaplama hep sağlıklı diyorlar ama anlamadım?

Pirinç kaplamanın çoğu kişi sağlıklı olduğunu söylüyor. @Ümit T. abi ise sağlıksız diyor. Pirinç kaplamalar genelde sağlıklı olarak nitelendirilir.
Ondan duydum demek ki; diyorum bi yerde okudum diye,şimdi hatırladım :) gerçi zamanla kaplamalar atıyor o biraz sıkıntı olabilir belki.

iki kişilik kafes önerme şansınız var mı? boyaları atmasın ideal boyda olsun. şimdiden çok teşekkürler :)

Merhaba, kafes tercihiniz doğru değil az kullanılsa da. Ayrıca güneşlenmeye çıkartıldığında kuşlar mutlaka kafesin bir kısmı gölgede kalması gerekir.

Melike Kafesinizin ömrü yavaştan azalıyor görünüyor. Sık kullandığı bölgeler paslanmaya başlamış. Muhabbet kuşları için ipler tehlikeli olabiliyor. Bu nedenle sıkça ayaklarını kontrol etmelisiniz ya da ip kaplama oyuncak tercih etmemelisiniz.
hangi ip

O kafesin içindeki salıncağı kendim yapmıştım. Salıncak kafesle birlikte hediye gelmişti. Bu yüzden de çok bir özelliği yoktu. Normal bildiğimiz plastik salıncaktı.
Kuşumda sevmemişti oyuncağını. Bu yüzden ilgisini çekmek amacıyla renkli iplerle ve boncuklarla süsledim. Doğanay hocamın kastettiği ipte o ip.