Kuşların Hali Kötü Görünüyor

samet150914

Forum Sakini
dışkılarında değişiklik var sultan kabariyor mubabbet çiftler tünekte duruyor suyu az içiyolar. kafeste çok tüy varIMG_20210111_125222.jpgIMG_20210111_125200.jpgIMG_20210111_125135.jpgIMG_20210111_125106.jpgIMG_20210111_125059.jpgIMG_20210111_125034.jpgIMG_20210111_125010.jpgIMG_20210111_124956.jpgIMG_20210111_124925.jpg

video buraya nasil koyuluyor

Oyla 0
Samet herşeyi aynı anda veremezsin. Elektroliti probiyotiği bırak şimdi. Sadece ilaçları düzenli uygula...

Ben bu cümlelerden hiç birşey anlamadım. Bak kardeşim konuya ottan tüyden mesajlar atmak yerine günlük her kuş için, ayrı ayrı bu kuşun resmi buda dışkısının resmi diye ekle ve kuşlardaki olumlu yada olumsuz değişimleri ayrı ayrı yaz. Bizde ona göre anlamaya çalışalım kuşların durumunu anlatabildim mi?

Mesela dışkıları kötü olan dişisi ölen erkeğin ve kabaran dişinin son durumları nasıl? Üstte birsürü dışkı resmi atmışsın hangisi bu erkeğe ait? kuşun halsizliği geçtimi? Ne oldu bunları yazmıyorsun? Diğer kabaran dişinin kabarıklığı ne durumda geçtimi ne oldu? Dışkısı kötü olan sultanın son durumu ne dışkılarda gelişme varmı? Bunları ayrı ayrı üstte anlattığım şekilde güncelle ki bizde yardımcı olabiilelim...

Eğer kuşların durumunu güncellemek yerine, ıvır zıvır mesajlar atmaya devam ediceksen biz yardımcı olamayız bu kuşlara. Diğer konunda bu yüzden kapandı zaten...
Hocam iç sesim oldun rahatladım okurken vallaha(y)

Oyla 0
bunlar muhabbet çift erkek burnu kapalıydı açılmış. dişi biraz uçurdum evde kafese girince kafasını salladı ve çıt çıt yemler dökülüyorbu dişisi ölenin dişkısı
bu da tek olan sultan ve muhabbet

Moderatörün son düzenlenenleri:
Oyla 0
yeşil dişi harici yağ dokusunda kayıp var gibi görünüyor lakin megabakteri diyemem tam olarak

Oyla 0
bunlar muhabbet çift erkek burnu kapalıydı açılmış. dişi biraz uçurdum evde kafese girince kafasını salladı ve çıt çıt yemler dökülüyorEkli dosyayı görüntüle 11559Ekli dosyayı görüntüle 11560Ekli dosyayı görüntüle 11561Ekli dosyayı görüntüle 11562bu dişisi ölenin dişkısıEkli dosyayı görüntüle 11563
bu da tek olan sultan ve muhabbetEkli dosyayı görüntüle 11568Ekli dosyayı görüntüle 11567Ekli dosyayı görüntüle 11566

Çift muhabbetin dışkıları iyi görünüyor toparlamışlar. Dişinin kabarıklığı ve halsizliği geçtiyse problem yok. Yalnız biraz yağlanmış görünüyor...

Dişisi ölen erkeğe yumurta maması yapmışsın sanırım. Tedavi bitene kadar ekstra birşey verme şimdilik dışkıları daha iyi takip ederiz...

Tek olan sultan ve muhabbetede ilaca devam et yavaş yavaş toparlıyorlar..

Kuşların göğüslerine takılma fazla iki çeşit yemle beslenen kuşlar normal böyle olması..

İlacın kaçıncı günü bugün? Yeni yem aldınmı?

Oyla 0
Çift muhabbetin dışkıları iyi görünüyor toparlamışlar. Dişinin kabarıklığı ve halsizliği geçtiyse problem yok. Yalnız biraz yağlanmış görünüyor...

Dişisi ölen erkeğe yumurta maması yapmışsın sanırım. Tedavi bitene kadar ekstra birşey verme şimdilik dışkıları daha iyi takip ederiz...

Tek olan sultan ve muhabbetede ilaca devam et yavaş yavaş toparlıyorlar..

Kuşların göğüslerine takılma fazla iki çeşit yemle beslenen kuşlar normal böyle olması..

İlacın kaçıncı günü bugün? Yeni yem aldınmı?
evet aldım beyaz dari ve karisik yem. avivit bir de probiyotik

Oyla 0
merhaba. çift kuşlar bugün böyle dışkısı. erkek hareketli dişi öylece tünekde duruyor halsiz gibibu dişisi ölen erkeğinbu da tek sultanla muhabbetin

Moderatörün son düzenlenenleri:
Oyla 0