Kuşum acaba hasta mı ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Paşaaa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bence ilaç için acele etmeye gerek yok. Kuş yavru sindirim sistemi oturduğunda tekrar bakarız dışkılara. Şimdilik ben sadece probiyotik öneriyorum..

Bende Şuan proacti-bird var hocam sıvı probiyotik daha iyi olur demişlerdi. İçerisinde canlı hücrelerde olduğu için. Araştırdığımda da en iyi iki ürün vardı, birisi benim aldığım sıvı olan diğerine de entrobac demişlerdi. Ama bunları da tedarik edip mamaya karıştırayım o zaman

Bende Şuan proacti-bird var hocam sıvı probiyotik daha iyi olur demişlerdi. İçerisinde canlı hücrelerde olduğu için. Araştırdığımda da en iyi iki ürün vardı, birisi benim aldığım sıvı olan diğerine de entrobac demişlerdi. Ama bunları da tedarik edip mamaya karıştırayım o zaman

Probiacti bird den ben verim alamadım açıkçası önermiyorumda. Entrobac kullanılabilir tabi ancak Vl inin ürünlerini öneririm.. Grpetten bölünmüş olarak temin edebilirsiniz..

Probiacti bird den ben verim alamadım açıkçası önermiyorumda. Entrobac kullanılabilir tabi ancak Vl inin ürünlerini öneririm.. Grpetten bölünmüş olarak temin edebilirsiniz..
Teşekkür ederim hocam dediğiniz iki ürünü almış olsam karıştırıp mı vericem nasıl vericez bunları

Versele Laga loro parque pareket yemi deneyebilirsiniz bu arada. Yem karışımınız biraz zayıf
@Doğanay Y. hocam yem için bakıyorum Şuan daha önce muhabbetim için prestige budgies kullanıyordum. Şimdi bunun için baktığımda 3 farklı model buldum. Dediğiniz ürün Kırmızı paketli olan değildir. Diğerleri içersinde de fotoğrafa bakarak kahverengi ambalajlının bizim kuş için uygun olduğu kanısına vardım 😊 yani fotoğrafa bakınca üzerinde cennet papağanı resmi var. Ama bunlar sultanlarla aynı yemi yiyor diye biliyorum bu 3 fotoğraftaki ürünlerin farkı nedir? Hiç bişey anlamadım ben kırmızı ambalajlı ürün 200Tl diğerleri 300-350 arası

Ekli dosyalar

• IMG_6128.jpeg
    IMG_6128.jpeg
    33.8 KB · Görüntüleme: 2
  • IMG_6127.jpeg
    IMG_6127.jpeg
    34.5 KB · Görüntüleme: 3
  • IMG_6126.png
    IMG_6126.png
    231.4 KB · Görüntüleme: 3
@Doğanay Y. hocam yem için bakıyorum Şuan daha önce muhabbetim için prestige budgies kullanıyordum. Şimdi bunun için baktığımda 3 farklı model buldum. Dediğiniz ürün Kırmızı paketli olan değildir. Diğerleri içersinde de fotoğrafa bakarak kahverengi ambalajlının bizim kuş için uygun olduğu kanısına vardım 😊 yani fotoğrafa bakınca üzerinde cennet papağanı resmi var. Ama bunlar sultanlarla aynı yemi yiyor diye biliyorum bu 3 fotoğraftaki ürünlerin farkı nedir? Hiç bişey anlamadım ben kırmızı ambalajlı ürün 200Tl diğerleri 300-350 arası

Ürünlerin resmi sitesindeki linkleri. İçerikleri yazıyor türkçeye çevirip karşılaştırma yapabilirsiniz. Bunların içinden benim tercihim sarı paket olurdu. İçerik olarak daha zengin ve içerisinde ayçekirdeği fıstık gibi yağlı tohumlar yok..

Bu ürünleri petshopta bulamazsiniz. İnternet üzerinden satışını yapan sitelerden veya bayilerden alabilirsiniz.

Baktım hocam kahverengi sarı gibi olanda 19 çeşit ürün var mısır patlağı falan diyor yağlı olabilir diye kafam karıştı