Kuşum Birtürlü iyleşmiyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Minnos
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Minnos

iyikus.com Üyesi
Merhaba kusum için daha önce bir konu açmıştım .Birsüru ilaç kullandım ama bir türlü iyleşmiyor.
Baytril
Vmd doxy
Sulhamatize
Zimec
Kullandım ama geçmiyor ve bu aralar kafasını öne uzatıyor boğuluyo gibi.4 aydır böyle tik tik diye hırlıyor eskisinden durumu daha ciddi ve poposunda kakaları var ve tüyü kalmamış.Lütfen yardım edin

Merhabalar bugün kuşumun ayağı kanadı.Nasıl oldu bilmiyorum. Geldiğimde tüneği kan olmuştu ama şuan kanamıyor napmalıym,

Ekli dosyalar

• 20210412_134144.jpg
    20210412_134144.jpg
    229.6 KB · Görüntüleme: 36
  • 20210412_134213.jpg
    20210412_134213.jpg
    511.5 KB · Görüntüleme: 36
Oyla 0
Gemiş olsun. Bir yere takmış olabilir. Kanama durdu ise bir şey yapmak gerekmiyor ama enfeksiyon riskine karşı kremler, pomadlar kullanılabilir. Elinizde bulunan herhangi bir ürün olabilir.

Oyla 0
Oyla 0
Kan bulaşmış yerleri temizleyiniz ve sürece bırakın o halde. Bir problem olacağını zannetmiyorum

Oyla 0
Merhaba kusum için daha önce bir konu açmıştım .Birsüru ilaç kullandım ama bir türlü iyleşmiyor.
Baytril
Vmd doxy
Sulhamatize
Zimec
Kullandım ama geçmiyor ve bu aralar kafasını öne uzatıyor boğuluyo gibi.4 aydır böyle tik tik diye hırlıyor eskisinden durumu daha ciddi ve poposunda kakaları var ve tüyü kalmamış.Lütfen yardım edin

Size mantar ilacı önermiştik sanırım onu kullanmadınız mı?

Oyla 0
Merhabalr dün kuşumu tekrar veterinere götürdüm bronşit olmuş dedi suyuna vitaform koyun icmiyorsa sabah ve akşam ağzına iki damla verin dedi 1 hafta dedi iyleşmiyorsa 10 gün kullanın dedi

Oyla 0
hekiminiz daha iyi bilir tabi ancak vitaform dahil 4 farklı antibiyotiği zaten kullandınız (oksitetrasiklin + doksisiklin+ sulfadimidin sodyum + enrofloksasin)

ense damlası da kullandınız

bu durumda ben olsam solunum sisteminde mantar ihtimali için antimikotik ilaç (triflucan veya mikostatin) kullanırım

Oyla 0
hekiminiz daha iyi bilir tabi ancak vitaform dahil 4 farklı antibiyotiği zaten kullandınız (oksitetrasiklin + doksisiklin+ sulfadimidin sodyum + enrofloksasin)

bu durumda ben olsam solunum sisteminde mantar ihtimali için antimikotik ilaç (triflucan veya mikostatin) kullanırım
Yeterli kullanmadığım için iyleşmemiş olabilir eğer iylesmesse sizin dediğiniz ilacı kullanacagim

Oyla 0

Birde buaralar hep tabanda oyuncağinın yanında duruyor nedeni ne olabilr

Oyla 0