Kuşum Birtürlü iyleşmiyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Minnos
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Minnos

iyikus.com Üyesi
Merhaba kusum için daha önce bir konu açmıştım .Birsüru ilaç kullandım ama bir türlü iyleşmiyor.
Baytril
Vmd doxy
Sulhamatize
Zimec
Kullandım ama geçmiyor ve bu aralar kafasını öne uzatıyor boğuluyo gibi.4 aydır böyle tik tik diye hırlıyor eskisinden durumu daha ciddi ve poposunda kakaları var ve tüyü kalmamış.Lütfen yardım edin

Oyla 0
Veterinere gittim veteriner mantar kaynaklı solunum yolu hastalığı olmaz dedi onun yerine nefes açıcı bir ilaç verdi ayrıca gittiğim yer iyi bir veteriner

mantar kaynaklı solunum sistemi hastalığı olur.

ben görüşümü daha önce yazmıştım ilave yazabileceğim bişey kalmadı. geçmiş olsun

Son düzenleme:
Oyla 0
Yanlış anlamayın,ilaç konusunda tereddütünüzü anlıyorum ki;bu konularda hassasiyetimi bazı üyeler çok iyi bilir.Biz zaten kesin sorun mantar,X ilaçla geçer demiyoruz.Kronik hale geldiyse sorun,hiç bir tedavi cevapta vermeyebilir.Veteriner bağlantı kurmamış,fikrini sorgulayacak pozisyonda değilim zaten.Fakat buradaki tecrübeli üyeler de bu gibi durumları defalarca yaşamış insanlar.Kafalarına göre asla ilaç önermezler.Veterinerle görüştükten sonra bile fikirlerine başvurdum.Ve kendileri de aynı şekilde dozaj ve uygulama önerdiler sağolsunlar.

Umarım son verilen ilaç işinize yarar,kuşun durumu gerçekten çok üzücü çünkü.Geçmiş olsun.

Oyla 0
Yanlış anlamayın,ilaç konusunda tereddütünüzü anlıyorum ki;bu konularda hassasiyetimi bazı üyeler çok iyi bilir.Biz zaten kesin sorun mantar,X ilaçla geçer demiyoruz.Kronik hale geldiyse sorun,hiç bir tedavi cevapta vermeyebilir.Veteriner bağlantı kurmamış,fikrini sorgulayacak pozisyonda değilim zaten.Fakat buradaki tecrübeli üyeler de bu gibi durumları defalarca yaşamış insanlar.Kafalarına göre asla ilaç önermezler.Veterinerle görüştükten sonra bile fikirlerine başvurdum.Ve kendileri de aynı şekilde dozaj ve uygulama önerdiler sağolsunlar.

Umarım son verilen ilaç işinize yarar,kuşun durumu gerçekten çok üzücü çünkü.Geçmiş olsun.
?

Oyla 0
Muhabbet kuşum bugün öldü .Ona hep en iyi koşullarda baktım yaşatmak için çok uğraştım ama olmadı. Ama ömrü bukadarmis 2 ay kalmıştı 2.yasina.Çok hareketli ve akıllı bir kuştu
Onu asla unutmayacağım.

Oyla 0