kuşum öğrüyor gibi bi hareket yapıyor,

anlık dışkı.jpgDoganay hocam bugunde diski sariya dondu sanki , yardimlarinizi rica ediyorum veteriner sorun yok dediği halde bu kuştaki sorun nedir? gerçekten ben ne yapmam gerektiğini anlamadım :cry: :cry: :cry: :cry:Ekli dosyayı görüntüle 30240Ekli dosyayı görüntüle 30241

@neanderthalensis ve @Doğanay Y. hocalarım acil yardımlarınızı rica ediyorum .veterinerin verdiği avicare ürünleri keseyim mi?hepsini bi arada kullanmak mı ağır geldi yoksa o vitaminlerin etkisi mi kuşum 10 ayrdır biizmle ilk defa bu renk bir dışkı görüyorum?yorumlarınızı rica ediyorum.

Sarıya dönmesi yeni bir ürün denenmesinden kaynaklı. Ürünlerden bir tanesi olumlu yönde etkiliyor sanırım. Muhtemelen pektim içeriği olan

Sarıya dönmesi yeni bir ürün denenmesinden kaynaklı. Ürünlerden bir tanesi olumlu yönde etkiliyor sanırım. Muhtemelen pektim içeriği olan
Çok şükür hocam🙏O zmn kullanmaya devam ediyorum değil mi hocam,
1-dıskı böyleyken sebze denemesi ve yumurta haşlaması vermemde sakınca olur mu? Yoksa bu sürecin geçmesini mi bekleyim?
2-bu 4 avicera takviyeyi sizce kaç gün kullanmalıyım veteriner bitirine kadar dedi ama ben size sormak isterim
3-birde bu ürünlerin hiçbiri ilaç değil dimi yani zararı yok ,Sıvı vitaminlerden suluğa 1 damla damlatıyorum,

değerli katkılarınız için şimdiden teşekkür ederim🙏✨

1-dıskı böyleyken sebze denemesi ve yumurta haşlaması vermemde sakınca olur mu? Yoksa bu sürecin geçmesini mi bekleyim?
2-bu 4 avicera takviyeyi sizce kaç gün kullanmalıyım veteriner bitirine kadar dedi ama ben size sormak isterim
3-birde bu ürünlerin hiçbiri ilaç değil dimi yani zararı yok ,Sıvı vitaminlerden suluğa 1 damla damlatıyorum,

hocam üsteki sorularıma ek olarak bu videoyu de yorumlamanızı rica ediyorum, kısa bi süre bu şekilde yaptı, tüy dökme döneminde olan birşey mi bu , sürekli kaşınıyor bu dönemde onu nasıl rahatlatabiliirm?

1. Hayır sorun olmaz ancak bir kaç gün sarı yapabilir.
2. Tüm ürünler haftaya yayılarak kullanılabilir. Örneğin haftada 1 gün probiyotik, 1 gün multivit gibi. Arada mutlaka 1-2 gün boş temiz su olsun.
3. Hepsi takviye ilaç değiller. 1 damla suluğa çok az. Yaklaşık 8-15 damla arası damlatılmalı

Videoya göre sindirim sorunları yaşıyor gibi sanki.

1. Hayır sorun olmaz ancak bir kaç gün sarı yapabilir.
2. Tüm ürünler haftaya yayılarak kullanılabilir. Örneğin haftada 1 gün probiyotik, 1 gün multivit gibi. Arada mutlaka 1-2 gün boş temiz su olsun.
3. Hepsi takviye ilaç değiller. 1 damla suluğa çok az. Yaklaşık 8-15 damla arası damlatılmalı

Videoya göre sindirim sorunları yaşıyor gibi sanki.
hocam tüm ürünleri aynı anda tek bir suluğa damlatarak verin dedi veteriner ,aynı anda vermeyi keseyim o zamn değil mi?hatta probiyotik ürünü 10 gün boyunca kullanın içine hergün o 3 ürünü damlatın dedi.Siz ne derseniz onu yapıcam, maalesef bu vetriner bence kuşlar konusunda fazla bir bilgiye sahip değil.

ilaçlar.jpg

Konumunuz İstanbul yazıyor aslında olması lazım kanatlı hayvanlara bakan biri.

Avicare ürünlerinin kötü bir yan etkisi yok bizim hekimde vermişti sanırım veterinerler hep yazıyor bu ürünü, içlerinden L carnitine nin faydası oldu bize. Ama şunu söylemek istiyorum veterinerler bunu tavsiye etse de ben röhnfried markasının vitaminlerinden daha fazla memnunum hemen etki ediyor özellikle tüy döneminde. L carnitine bize kuşun zayıflaması için verilmişti kuşum obez olduğu için sizin kuşunuzda lipom mu var

Probiyotik ve digestive ayrı veriniz. Diğer iki ürün birlikte verilebilir.