Kusumun dokulen bir tuyu kanli

omerarda2525

iyikus.com Üyesi
Kusumda french molt Loma ihtimali var ancak kanatlarinda dokulme yok bazen tuy dokuyor ama cogu beyaz Suana kadar 3 kere felan kanlı tüy dokuldu birtanesini ben çektim fotoğraflarını birakicagim

Kusumda french molt Loma ihtimali var ancak kanatlarinda dokulme yok bazen tuy dokuyor ama cogu beyaz Suana kadar 3 kere felan kanlı tüy dokuldu birtanesini ben çektim fotoğraflarını birakicagim
Uçuyor ancak nasıl desem odanin yarısina kadar uçuyor bazen en yukarı çıkıyor bazen yerde uçuyor oyuzden salmıyorum dışarıya kuyruğu kanadi çıksın diye kanatları tam gibi uzun değiller sadece

Merhaba aramıza hoşgeldiniz 🙂
Kuşunuz için hangi takviyeleri kullanıyorsunuz

Bt âmin forte gerwit w entrobac

2 hafta oldu vitaminleri alali nerdeyse 2 haftadır kullanıyorum

Maşallah bu durumda eşi sadece arkadaş olabilir eşleme veya üretme durumu askıya alınmalı eşi dediğini Erkek Yavru henüz ☺️
Evet hocam biliyorum çiftleşme ve yumurta olursa gereğini yapacagim peki hocam tuyleri uzar ve artık dokulmez ise yumurtalarını alayimmi yoksa sans vereyimmi ?

Evet hocam biliyorum çiftleşme ve yumurta olursa gereğini yapacagim peki hocam tuyleri uzar ve artık dokulmez ise yumurtalarını alayimmi yoksa sans vereyimmi ?
Tabi tüy hastalığı yok ise altına yatan nedenler vardır vitamin eksikliği gibi
Eğer duzelirse tüy hastalığı yok demektir bu durumda şans verebilirsiniz
Yanlız yanındaki kuşun da net resmini görebilirmiyim

Tabi tüy hastalığı yok ise altına yatan nedenler vardır vitamin eksikliği gibi
Eğer duzelirse tüy hastalığı yok demektir bu durumda şans verebilirsiniz
Yanlız yanındaki kuşun da net resmini görebilirmiyim
Tabi hocam
Hocam ikisininde ırkını söyleyebilirmisiniz eğer ırktan anmıyorsanız

Hocam dişi muhabbet kusum erkege göre daha hareketsiz sadece tirmanio tünekten tuneye atlıyor oynamaya çalışıyorum da isteksiz gibi onun dışında kuslarima salata ve elma tabağı yaptım üzerine dal darısı döktüm tadına baksınlar diye bu meyve tabağı kaç saat veya dakika kalmalı soylermiisniz

Hocam dişi muhabbet kusum erkege göre daha hareketsiz sadece tirmanio tünekten tuneye atlıyor oynamaya çalışıyorum da isteksiz gibi onun dışında kuslarima salata ve elma tabağı yaptım üzerine dal darısı döktüm tadına baksınlar diye bu meyve tabağı kaç saat veya dakika kalmalı soylermiisniz
Kafeste 4 @ 6 saat kalması yeterli olur
Yavru olduğu için olabilir yeni aldıysanız ortama alışma sürecinde daha sessiz oluyurlar

Kafeste 4 @ 6 saat kalması yeterli olur
Yavru olduğu için olabilir yeni aldıysanız ortama alışma sürecinde daha sessiz oluyurlar
Hocam kuşumu banyo ettirdim kanatlarına bakıyordum sol kanat altının tuyleri çok eksik ancak diğer tarafda çok az açık var nedeni nedir parazit varmı yokmu bilmiyorum okadar kasinmiyor

Hocam kuşumu banyo ettirdim kanatlarına bakıyordum sol kanat altının tuyleri çok eksik ancak diğer tarafda çok az açık var nedeni nedir parazit varmı yokmu bilmiyorum okadar kasinmiyor
@Doğanay Y. hocam nekton msa alacagım ben bunu nasıl kullanacagım bırde kusumun french molt olup olmadıgına bakabılırmısınız herkesten tavsıye alıyorumda baska bır takvıye gerekıyorsa kusuma varsa onerırsenız ıyı olur (: