Kusumun dokulen bir tuyu kanli

omerarda2525

iyikus.com Üyesi
Kusumda french molt Loma ihtimali var ancak kanatlarinda dokulme yok bazen tuy dokuyor ama cogu beyaz Suana kadar 3 kere felan kanlı tüy dokuldu birtanesini ben çektim fotoğraflarını birakicagim

Pankreas sorununu doğrudan göstermez kahve dışkılar. Kuşun genel halini görmek için video istedim
Hocam birde kuşumun gogus kemiği elimle hissediyorum gogusunu açıp baktım belirgin değil içerden görünüyor sadece oda belirgin değil dediğim gibi

hocam selamun aleykum dıskı hala haynı gorunumde dısı kusumun artık ben bunu takmıyayaımmı yoksa bir sıkıntımı vardır entrobac 2 gun vermıstım glca1z8.jpg resimde gordugunuz renk @Doğanay Y. @İpek.s
Genelde tüyde olan kuşların dışkıları bozuk olur sizin kuşunuzun ise geçmeyen bir tüy problemi olduğundan devam eden Bir durum olabilir dışkı .
Ben dışkıyi kötü görmüyorum

Böyle dışkı gördüğümde önce taze kekik veya nane sunuyorum. Ne seviye değiştiriyor ya da bir etkisi oluyor mu bakıyorum.
Aynı kalıyorsa şekerli bir ürün (bebe bisküvisi gibi) ile mama hazırlayıp veriyorum. Değişim yaşanırsa eğer kursak sorunlarından şüpheleniyorum öncelikle. Bu deneme yanılmamın nedeni dışkının tam olarak yansıttığı şeyin anlaşılamamasından dolayı. Bana göre bir miktar kabızlık, k vitamini eksikliği yaşıyor.

Son düzenleme:
Böyle dışkı gördüğümde önce taze kekik veya nane sunuyorum. Ne seviye değiştiriyor ya da bir etkisi oluyor mu bakıyorum.
Aynı kalıyorsa şekerli bir ürün (bebe bisküvisi gibi) ile mama hazırlayıp veriyorum. Değişim yaşanırsa eğer kursak sorunlarından şüpheleniyorum öncelikle. Bu deneme yanılmamın nedeni dışkının tam olarak yansıttığı şeyin anlaşılamamasından dolayı. Bana göre bir miktar kabızlık, k vitamini eksikliği yaşıyor.
Kalamar kemiği aldım birde herhalde kalsiyum blok

Uzaması normal ancak gelişimi sorunlu. Kısa sürede düşecektir çünkü sağlıksız uzuyor. Maalesef tüy hastası kuşunuz :( Aynı döngü devamlı yaşanacaktır.
Hocam tüy düşmez ise yani kalırsa yerinde hayvanın başka sorunu olma ihtimali varmı çünkü düşmedi hala arada tüy topluyorum ama nerden düştüğünü anlayamıyorum normal tüy ve tüy kökü normal bir fotoğraf bırakacağım