Muhabbet kuşu kabızlık

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan klaus_89
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kuluçka sürecinde olduğunu dusundugumuzden bence verilmemeli ama bu seçeneği size bırakıyorum

Kuluçka sürecinde olduğunu dusundugumuzden bence verilmemeli ama bu seçeneği size bırakıyorum
Verilmemesi gerekiyorsa vermem abi o zaman hâlâ yem var diye vericektim ama ilacı verince daha halsiz olabilir niye bu kadar uzun sürdü abi yumurtlaması şuan da da yuva da duruyor ama yumurtlamiyor şişlikte fazla baya

Vermemek daha iyi bence de. Ama kuş kötü durumdaysa yumurtayı düşünüp halihazırdaki kuşu kaybetmeyin

Son düzenleme:

Vermemek daha iyi bence de. Ama kuş kötü durumdaysa yumurtayı düşünüp halihazırdaki kuşu kaybetmeyin
Abi sabah verdim ama daha vermem büyük ihtimalle yumurtayı yapana kadar ama niye bu kadar uzun sürdü yumurtanın gelmesi onu anlamadim baya şişti ama hâlâ yumurta yok yuva da kuşun durumu da şuan sadece dışkısında yem var kafasını çevirip uyuma veya kabarık durma gibi şeyler yok

Abi sabah verdim ama daha vermem büyük ihtimalle yumurtayı yapana kadar ama niye bu kadar uzun sürdü yumurtanın gelmesi onu anlamadim baya şişti ama hâlâ yumurta yok yuva da kuşun durumu da şuan sadece dışkısında yem var kafasını çevirip uyuma veya kabarık durma gibi şeyler yok
zaman kaybetmeyin. Herhangi bir veteriner bile görüntüleme yapar :(

Kardeşim sen hala duruyor musun, kuşta sıkışma var belli götür bir an önce
Ama sıkışma varmış gibi durmuyor hiç daha önceki kuşum da sıkışma olmuştu kafesin dibinde duruyordu zor hareket ediyordu isiricak hali kalmamıştı onun yumurtasını çıkarmıştım sonra bu öyle durmuyor mesela az önce tekrar çiftleştiklerini gördüm sıkışma olsa çiftleşicek hali kalmazdı ama goturucem veterinere en yakın zaman da

Ama sıkışma varmış gibi durmuyor hiç daha önceki kuşum da sıkışma olmuştu kafesin dibinde duruyordu zor hareket ediyordu isiricak hali kalmamıştı onun yumurtasını çıkarmıştım sonra bu öyle durmuyor mesela az önce tekrar çiftleştiklerini gördüm sıkışma olsa çiftleşicek hali kalmazdı ama goturucem veterinere en yakın zaman da
bu 4 gün önceki haliydi abi

Abi muane ücretleri ortalama olarak ne kadar İstanbul da bilgin var mı
değişkenlik gösterebilir ancak asgari fiyatlandırma şu şekildedir

değişkenlik gösterebilir ancak asgari fiyatlandırma şu şekildedir
Abi taşınıcagim için goturemedim İstanbul'dan Ankara'ya gidicem kuşlar için bu yol sorun olur mu

Yani dediğiniz şeyler kuluçka sürecinin temel davranışları. Muhtemelen erkek zoru ile eşleşip yumurta oluşturmaya ikna olmayan dişilerden veya hala süresi var.

Yani dediğiniz şeyler kuluçka sürecinin temel davranışları. Muhtemelen erkek zoru ile eşleşip yumurta oluşturmaya ikna olmayan dişilerden veya hala süresi var.
Çok şişti ve kuyruğu yukarı aşağı oluyor sürekli yani ne kadar zamanı kalmış olabilir ki en fazla sırf yumurtlucak diye ilaç da vermiyorum ama yem durumu da düzelmedi daha

Geri