Muhabbet kuşum sürekli uyuyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ToufreX
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Megabakteri ise baytril vermeyin. Fungizone yani amphotericin b alacaksınız. Üst üste kuşu mahveder atar. Yem yiyor mu su an?

Megabakteri ise baytril vermeyin. Fungizone yani amphotericin b alacaksınız. Üst üste kuşu mahveder atar. Yem yiyor mu su an?
Az buz yiyor tamamen yemden kesilmedi suyuna probiyotik koydum antibiyotiğe başlamadan önce iyi gelir diye düşündüm ağızdan besleme yapmalı mıyım

Veterinere götürdüm bugün kuruma hastalığı olduğunu söylediler sabah akşam ağızdan 4 damla baytril ve ımmun44 vitamin vermemi söylediler ayrıca yarım suluğa 3-4 damla beyaz sirke koymamı söylediler
Veteriner bu cümleyi kurmamış olmalı. Bu kadar bilgisiz bir veteriner kuruma terimini de bilmez. Söyleyen kişi petshop veya bir kuşçu olmasın ?

İstanbulda kuştan anlayan bir veteriner biliyor musunuz hocam oraya götüreyim

Floryada istanbulvet var ama pahalı biraz. Arayıp fiyat ve randevu alın ona göre götürürsünüz. Google yazınca çıkar..

Megabakteriyi neye göre söyledi veteriner? Dışkıya mikroskopta baktımı? Yoksa kuşu mıncıklayıpmı kuruma dedi :)

Floryada istanbulvet var ama pahalı biraz. Arayıp fiyat ve randevu alın ona göre götürürsünüz. Google yazınca çıkar..

Megabakteriyi neye göre söyledi veteriner? Dışkıya mikroskopta baktımı? Yoksa kuşu mıncıklayıpmı kuruma dedi :)
Hocam megabacter teşhisi koymuş olsa bile nasıl koyduğu da önemli değil. Yanılmış bile olsa megabacter teşhisi koyarken. Kuruma demesi neyin nesi yaa ? Hayret ediyorum gerçekten...

Mıncıklayıp kuruma dedi hocam dışkısına çıplak gözle baktı

Geri