Muhabbet kuşum sürekli uyuyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ToufreX
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hocam vitamin takviyesi yapayım mı elimde ımmun44 ve röhnfried gerwit w var
Şu an multivitamin vermeyin. Yemlere bir damla kekik yağı damlatın ben tedavi süresince öyle yapmıştım. Benim tavsiyem insülin şırıngası ile sabah 1, akşam 1 ağızdan mikostatin damlatilmasi. Ben öyle yaptım. Limon çok hareketli bir kuştur ona damlatildiysa sizinkine de damlatılır ağızdan

Şu an multivitamin vermeyin. Yemlere bir damla kekik yağı damlatın ben tedavi süresince öyle yapmıştım. Benim tavsiyem insülin şırıngası ile sabah 1, akşam 1 ağızdan mikostatin damlatilmasi. Ben öyle yaptım. Limon çok hareketli bir kuştur ona damlatildiysa sizinkine de damlatılır ağızdan
Yarından itibaren öyle yapayım hocam o zaman

Az biraz yem yiyor yemden kesilmedi tamamen eskisinden biraz daha az uyuyor kırmızı darı verdim darıyı çok seviyor herhangi bir vikvik sesi hırıltı sesi yok dışkısıda hala aynı durumda
Çok sevindim 🙂 Bu arada siz benden yem markası istemişsiniz, pelet yem mi normal yem markası istiyorsunuz 🙂

Az biraz yem yiyor yemden kesilmedi tamamen eskisinden biraz daha az uyuyor kırmızı darı verdim darıyı çok seviyor herhangi bir vikvik sesi hırıltı sesi yok dışkısıda hala aynı durumda
Stresten olabilir diye düşünüyorum ben eşi 1 yıl önce vefat etti ve aynı zamanda bir kanadı kırık önceden kırık kanadını sürekli yoluyordu yanına başka bir eş aldım ondan sonra kanatını yolmayı bıraktı

Şekersiz mama markası istemiştim aslında 😁
Başka Bir kuşumda kursak mantarı belirtilerine rastladım hapşırıklı öğürme hareketi yapıyor ve bu aralar biraz halsiz onada mikostatin başlamayı düşünüyorum suluğuna 5-6 damla 5 gün boyunca devam etsem yeterli midir zira ağzına damlatmak pek mümkün değil

Dışkı resmini paylaşın ve ağzını koklayın. Ekşi bir koku varsa yarım suluğa 4 damla 5 gün şeklinde verin. İlk suyu vermeden önce 4-5 saat susuz kalsın. Diğer her gün akşam suluğu alın sabah taze hazırlayıp verin.

Mikostatin devam edin suyuna. Baytiril'i de önerildiği gibi devam edin. Poposunu iyice ıslatıp 3 dk sonra nemli bir bezle silin dışkıları hep popoya yapışmış rahat dışkılayamıyor olabilir hayvan.

Mikostatin vereli 3 gün oldu az önce ufak bir hırıltıyla vik vik sesine şahit oldum ayrıca burnu tıkalı

Geri