Muhabbet kuşum sürekli uyuyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ToufreX
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
trimisin bulunamıyorsa eğer var olan ilaç ağızdan 1 damla + 2-3 damla su ile seyreltilerek tamamını sununuz. Bana göre solunum ilaçları bu şekilde verildiğinde daha etkili oluyor. Ne yazık ki acı bir tadı olduğundan kusuyormuş gibi bir davranış sergileyip sersemleyebilirler. Solunum ilacı verirken probiyotik ve türevi ürün vermenizi önermem. Bunun yerine solunuma katkı sağlayabilecek suyunun içine bir parça taze nane yaprağı eklemek, ortam havasını dengeleyici bir ürün kullanıyorsanız mentol damlatmak işlevsel olacaktır. Bu süreçte burun deliklerini de düzenli kontrol etmenizde yarar var. Solunum problemlerinde sıkça tıkanmalar gözlemlenebiliyor.

trimisin bulunamıyorsa eğer var olan ilaç ağızdan 1 damla + 2-3 damla su ile seyreltilerek tamamını sununuz. Bana göre solunum ilaçları bu şekilde verildiğinde daha etkili oluyor. Ne yazık ki acı bir tadı olduğundan kusuyormuş gibi bir davranış sergileyip sersemleyebilirler. Solunum ilacı verirken probiyotik ve türevi ürün vermenizi önermem. Bunun yerine solunuma katkı sağlayabilecek suyunun içine bir parça taze nane yaprağı eklemek, ortam havasını dengeleyici bir ürün kullanıyorsanız mentol damlatmak işlevsel olacaktır. Bu süreçte burun deliklerini de düzenli kontrol etmenizde yarar var. Solunum problemlerinde sıkça tıkanmalar gözlemlenebiliyor.
Yani hocam anladığım kadarıyla 3 damla su ve 1 damla levadoksu karıştırıp ağızdan vereceğim günde kaç kere yapmalıyım burnunun bir tarafının üstünde tabaka kaplıydı onu raptiye yardımıyla kaldırdım şu an biraz daha rahat nefes alıyor zaman zaman bir parmak yüksekliğindeki suya 10-15damla okaliptus yağı damlatıp odalarında kaynatıyordum uygulayayım mı şu an

Sabah ve akşam yapmalısınız. 1 damla ilaç + 2/3 damla su ile hafif seyreltip tamamını sunun. Yarın uygulamanız daha uygun olur. Bu saatte stres yapmasın, dinlensin.

Şırınga veya damlalik ile verebilirsin. Kafese nane, okaliptus taksaniz bile olur. OKALİPTÜS kaynatilabilir

Geri