Teksas yavruları

Hasan, alemsin cidden:) Yavru çıkacak, Muratsani sezercik filminde ki şişko çocuk gibi, en güzel yavruyu alıcam, vurcam kırbacı diye diretecek zannediyorsun:) Ne de olsa sözümüz var, delikanlı adam sözünden döner mi mantalitesiyle:) Önlemenin yolu ne? Yumurta seçsin?

Takılıyorum? Gönlünden hediye geçmiş, seçmek olur mu hiç! Yukarda ki lekesiz ve daha iri gözüken yumurta olsun?

Yumurtanın başına herhangi birşey gelirse ne yapacağız:) Ohoo gerildim şu an

Hasan, alemsin cidden:) Yavru çıkacak, Muratsani sezercik filminde ki şişko çocuk gibi, en güzel yavruyu alıcam, vurcam kırbacı diye diretecek zannediyorsun:) Ne de olsa sözümüz var, delikanlı adam sözünden döner mi mantalitesiyle:) Önlemenin yolu ne? Yumurta seçsin?

Takılıyorum? Gönlünden hediye geçmiş, seçmek olur mu hiç! Yukarda ki lekesiz ve daha iri gözüken yumurta olsun?

Yumurtanın başına herhangi birşey gelirse ne yapacağız:) Ohoo gerildim şu an
Kesinlikle bisi gelmez allahin izni ile söz verdik ölürse dahi yasayan senindir kaynatioz burdan gün gün paylasırim fotosunu umudum ins teksas cıkması ama cıkmazsa bile yine hediye hediyedir erkek olan senindir :)

Sen ufaktan ufaktan beni albinoya alıştırıyosun, hadi hayırlısı?

Yok yok, şaka bi yana, dediğim gibi; gönlünden geçmiş, hediye sonuçta bu, lafını yapacak değilim, sağlıklı sıhhatli büyüsünlerde inşallah? Önemli olan bu?

Kuluçka günlüğü güzel olur aynen❣ Doğanay hoca yapmıştı en son?

Bu arada, kaç yumurta geldi? Devam mı hala

Valla murat reis babayi istedi o sirada kus es tutdu murat a yalancı düstük bide söz verdik ondan dolayı yani :) @Ümit T. Sanada sozüm olsun

Tamam muratsani babayı alsın ozman ben yavrusunu :D Şaka diyorum kardeşim fazla kuş bakma imkanım yok zaten. Geçenlerde muratsaniye dedim bi yavrunu alırım diye. Bi içi gitti bi içi gitti kızardı bozardı falan tamam dedim kalsın :D @Muratsani bak adam lafını bile yapmadı örnek al biraz :)

Sen ufaktan ufaktan beni albinoya alıştırıyosun, hadi hayırlısı?

Yok yok, şaka bi yana, dediğim gibi; gönlünden geçmiş, hediye sonuçta bu, lafını yapacak değilim, sağlıklı sıhhatli büyüsünlerde inşallah? Önemli olan bu?

Kuluçka günlüğü güzel olur aynen❣ Doğanay hoca yapmıştı en son?

Bu arada, kaç yumurta geldi? Devam mı hala
Suan 5 de 2 dolu var devam edio kesin birinden biri teksas ama kestiremiom :) icime doguyor devam edio ciftlesmeye bakalim ne olacak 15 güne belli olur ilk yumurta

İnşallah hepsi dolu olur ve sağlıklı kuluçka süreci olur kayıpsız. Ah teksas ah:)

3 kesin bos kardesim ama 2 si kesin dolu aslinda normal jumbo ile ugrasmaktansa teksas daha zevk verio insana heycan verio acaba hangi mutasyon cikcak die