Yardımlarınız gerekiyor...

Stresten olmuyor. Öğrenmesi gerekiyor maalesef ki çok zorlayıcı oluyor. Eğer yapabilirim dersen elle besleme şırıngaları oldukça pratiktir.
Aparatla yapabileceğimi sanmıyorum. Aldığım kişi 1 haftadır yem yiyor ben beslemedim dedi kafam yandı akşamdan beri Murat'ta biliyor.

Oyla 0
Eğer yiyorsa ne güzel. Yediğini sanıyor olabilir, yem kabuklarını gözlemle mutlaka. Kuşun gelişimi çok yavaş eğer dediği gibiyse. Probiyotik ilaveli su + mama kullanmanı öneririm. Mama ılık olmalı

Oyla 0
Dal darı yiyebilse de diğerlerini kırması tanıması zaman alacaktır. İnşallah yanılırım tabi.
Siz yine de elle besleme konusunda hazırlıklı olun çünkü mecbur kalırsanız yapacak bir şey yok. Bolca video izleyin. Aparat da lazım. Çok da belalı bir uygulama değil. İnanın.

Oyla 0
Bence hiç riske girmeyin. Elle besleme en azından bir hafta yapın. Sebebi ise yuvadan atlamasına en az 4 günü olan bir kuş. Deniyor olabilir kırmayı ama yemiyor olabilir.

Oyla 0
Bence hiç riske girmeyin. Elle besleme en azından bir hafta yapın. Sebebi ise yuvadan atlamasına en az 4 günü olan bir kuş. Deniyor olabilir kırmayı ama yemiyor olabilir.
Sabah tekrar mama yaptım yemek istemedi. 10 dakika önce yine çıtır çıtır yiyordu. Kontrol ettim kabuklar boş daldarının. Yine kontrolümde olacak sürekli :)

Oyla 0