Yardımlarınız gerekiyor...

Elinde normal mama varmı? Eğer var ise rondodan geçirip ince toz haline getir. Biraz sıcak suyla muhallebi kıvamına getir. Ama sıcak sıcak verme! biraz soğusun tamda soğuk değil ılık bir kıvamda olsun. Ve çay kaşığı ile yedirmeye çalış. Tadını alınca yer zaten.

Eğer hazır mama yoksa yumurta sarısı + mısır unu + pirinç unu +buğday ruşeymi gibi bir mama yapabilirsin. Yine sıcak suyla muhallebi kıvamına gelicek ve ılıtıp vericeksin..

Oyla 0

Elle nasıl besleyeceğim Elle Besleme Maması Tarifi.. hiçbir tecrübem yok

Yakın olsaydık bende herşey mevcut yine dilerseniz elle besleme maması gönderebilirim. Daha önceden almıştım ama gerek kalmadı

Oyla 0

Ekli dosyalar

Oyla 0
Elinde normal mama varmı? Eğer var ise rondodan geçirip ince toz haline getir. Biraz sıcak suyla muhallebi kıvamına getir. Ama sıcak sıcak verme! biraz soğusun tamda soğuk değil ılık bir kıvamda olsun. Ve çay kaşığı ile yedirmeye çalış. Tadını alınca yer zaten.

Eğer hazır mama yoksa yumurta sarısı + mısır unu + pirinç unu +buğday ruşeymi gibi bir mama yapabilirsin. Yine sıcak suyla muhallebi kıvamına gelicek ve ılıtıp vericeksin..

Normal mamadan kastınız cede falanmı?

Oyla 0
Yavru henüz yuvadan atlamamış. Tahminen 25-26. günü. Bu nedenle elle besleme yapmalısın yem yemeyecektir. Elle besleme maması alman gerekiyor aynu zamanda aparatıda.

Oyla 0
Bu kadardı ben onu aldığımda annesi bakmadığı için sahibide istemediği için bende ilk defa idi hiç tecrübem yoktu sizlerinde sayesinde ALLAHIN izniyle baktım
Maşşalah maşallah nazar değmesin inşallah hepsi ayrı güzel bende elle besleme yaparım diye tam takım hazırladım anne kuş beni yanılttı malasef

Oyla 0