Yavru gelişimi ve bakımı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Btublt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Btublt

iyikus.com Üyesi
İyi günler sağdaki yavru 8 günlük diğeri 6 günlük sol altlarında bi yavru daha var çok görülmüyor. O da 3 günlük. Sizce durumları nasıl anne baba maşallah sürekli ilgililer besliyolar. Neler vermeliyim takviye olarak? Elektrolit probiyotik vs kullanılmalı mı? Sağ yavrudaki siyahlıklar kara benek vs değil dimi

08102CA0-D92D-4AAF-9038-3AAFC51A927A.jpeg

Öttüklerinde içeri giriyo sonra ötmüylar demek ki besliyo diye düşünüyorum
Ben yuvaligin sallandigindan anlıyorum beslediğini☺️
31 Ağustos 2022
Burda şu anki durumları mevcut.
11 günlük 9 günlük ve 5 günlük yavrular sizce gelişimleri nasıl? En büyük olanın bacakları normal mi?
Gelişimleri iyi yanlız büyük olanı halının üzerine koyarak video çekin birde öyle bakalım talaş az cogaltilabilir
Çarpık bacak olduysa kelepçe takmanız gerekecek

Ben yuvaligin sallandigindan anlıyorum beslediğini☺️

Gelişimleri iyi yanlız büyük olanı halının üzerine koyarak video çekin birde öyle bakalım talaş az cogaltilabilir
Çarpık bacak olduysa kelepçe takmanız gerekecek
Çok uzun süre dışarda bekletmek istemediğim için bu şekilde yaptım. Bi dahaki temizlemede o şekilde yapıp atarım tekrardan.talaşı da anne bi tık daha alışsın miktarını arttırıcam.

Çok uzun süre dışarda bekletmek istemediğim için bu şekilde yaptım. Bi dahaki temizlemede o şekilde yapıp atarım tekrardan.talaşı da anne bi tık daha alışsın miktarını arttırıcam.
Çarpık sorunu varsa eğer her geçen gün
Geç kalınmış olabilir öncelik sorun olup olmadığını anlamak yavru yu yuvalıktan alın ve kısa bir video atabilirsiniz
Yere bırakın kuşu

Çarpık sorunu varsa eğer her geçen gün
Geç kalınmış olabilir öncelik sorun olup olmadığını anlamak yavru yu yuvalıktan alın ve kısa bir video atabilirsiniz
Yere bırakın kuşu

Bence kelepçe takılmalı
Ayakta durmakta güçlük geçiyor sanırım
Tedbir amaçlı takilmasinda fayda var
Talaş olmadığı için çarpık olabilir

31 Ağustos 2022
Burda şu anki durumları mevcut.
11 günlük 9 günlük ve 5 günlük yavrular sizce gelişimleri nasıl? En büyük olanın bacakları normal mi?
Gelişimleri oldukça iyi görünüyor. Ayakları da 10-15 gün arası böyle garip hissettirebilir. Vücut dengesini kurduğunda ayaklarının üzerine basmaya başlıyor. Şuan o evrede olmadığı için dirseklerden destek alıyor. Maşallah hepsine <3

Gelişimleri oldukça iyi görünüyor. Ayakları da 10-15 gün arası böyle garip hissettirebilir. Vücut dengesini kurduğunda ayaklarının üzerine basmaya başlıyor. Şuan o evrede olmadığı için dirseklerden destek alıyor. Maşallah hepsine <3
Çok teşekkür ederim çarpık bacaktan korkmuştum

Yavruların son durumu bu şekilde en küçük olanla aralarında baya gün farkı var. Ben bir sıkıntı göremedim sizce durumları nasıl? Tavsiyelerinizi bekliyorum

Yavruların son durumu bu şekilde en küçük olanla aralarında baya gün farkı var. Ben bir sıkıntı göremedim sizce durumları nasıl? Tavsiyelerinizi bekliyorum
En büyüğü kan günlük maşallah maşallah 🧿 çok güzel olmuşlar daha da güzel olacaklar

Bana gayet sağlıklı geldiler.Ömürleri uzun olsun.Bizimkilerin de ilkinin yumurtadan çıkmasına bir hafta kaldı.Umarım bunları da sağlıklı sizinkiler gibi büyütürüm.

ayyy maşallahh maşallah çok güzeller uzun sağlıklı ömürlü olsunlar 🙏❤️🍀